Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 milyen...

Samsung Galaxy S5 milyen mintavételű flacet támogat?

Figyelt kérdés
24/192-t simán viszi, de 32/192-nél olyan szinten recseg az egész, hogy a hallgathatatlan gyenge jelző rá.

2016. ápr. 2. 17:30
 1/4 Alex Fly ***** válasza:
Valószínűleg 24 bit. Nem elég? High-end oldalakon a HD-zenék 16/48 ill. 24/48 formátumban vannak, efelett már nincs észrevehető különbség. Pláne telefon esetében. Persze ha valaki egy audiophile high-end rig forrásaként szeretné használni, az más kérdés. De erre vannak sokkal allalmasabb célhardverek is...
2016. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából bőven elég, csak figyelmetlenségből 32/192-t töltöttem le 24/192 helyett, és ezért kérdeztem rá. Tudni szeretrem volna, hogy a telefon nem "szereti" vagy rossz volt a fájl. Azóta már töltöttem le még egyet, az is recsegett, úgyhogy a telefon a ludas:)
2016. ápr. 3. 15:45
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

A DAC egy 24/192 felbontású WDC9320 -legalábbis egyes fórumok szerint. Mások Wolfson 5110-et írnak...

Ettől még lejátszhatná a 32 bites hangállományokat; gyanítom inkább szoftveres korlátról lehet szó...

2016. ápr. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megnézem. PowerAMP-t használok, de kipróbálom mással is, egy pillanat.

Igazából nyárra be van tervezve egy veszteségmentes lejátszó, szóval annyira nem releváns probléma, csak meglepett, hogy nem játssza le :D

2016. ápr. 3. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!