Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit ajánlanátok? Egy olcsóbb...

Mit ajánlanátok? Egy olcsóbb telefon és egy tablet? Vagy egy jó telefon?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 6. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Egy jó phablet :D

Szerintem fölösleges a tab veszel egy 6.0 vagy egy 5.5 collos telót és szerintem az úgy oké. Ha szerinted is oké így akkor: ott van az LG G3 ez egész jó 5.5"

2016. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nézegettem és hosszútávra tervezek venni telefont. Megérné a g3 ? Vagy esetleg HTC Desire 820 ?
2016. ápr. 6. 21:10
 3/6 anonim ***** válasza:
6%

Felejtd el az orias kepernyos telot! Meg fogja keseriteni az eletedet. Nem fel el a zsebben, raulsz elhajlik, nem tudod mit csinalj vele ha nem tudod zsebrevagni, stb.

Telefon az telefon kell legyen es kesz, max 4 inches, tablet meg 7 inch esetleg nagyobb.

2016. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is 2 in 1, egy phablet jó megoldás lehet, abból pedig van azért bőven választék jó típusokból is, például LG G3, G4, Samsung Galaxy Note 4, Note 5, Doogee F5, Huawei G8, P8 Max, Mate 7, Mate 8, Honor 5X, Xiaomi Redmi Note 2 Prime, Meizu m2 Note, Lenovo Vibe P1, Vibe X3, iPhone 6 Plus, 6S Plus - csak hogy a legjobbakat soroljam, persze lényeg, hogy mekkora rá a kereted.
2016. ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

G3 szokott laggolni ?

Esetleg még néztem a HTC Desire 820s-at,ami szintén 5,5 inches, az milyen ?

2016. ápr. 7. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyukámnak g3ja van 2 éves nem nagyon van vele gond huzamosabb játék után kb 2-3 mp kell neki mire kilép de amúgy teljesen megbízható. Ár/értékben sz.tem tök jó jön rá a 6.0 is. Nekem G4em van ez drágább de ezzel semmi gond sincs már 6.0 van rajta egy ideje. A HTC-t nem ismerem sajnos :/

Esetleg még LG G Flex 2 ez sem rossz igazából jó kis design stb. Nekem ebből is volt de visszaküldtem 2x mert mindig sárga kijelzővel kaptam :/ ki kell fogni 1 jót és akkor oké. Ha LG lesz akkor Quickcircle tok.

2016. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!