Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a iPhone 6 PLUS DEMO?

Mi az a iPhone 6 PLUS DEMO?

Figyelt kérdés
Szóval szeretnék venni egy iPhone-t és az ISTYLE-ban találtam egy olyan oldalt, hogy demok és ez miben különbözik a rendes iPhone 6-tol mert árban 50000FT olcsóbb, és csak annyit ír az oldal idézem "A készülék fóliás demo darab, bontott csomagolásban. A doboz nem tartalmazza az Earpods fülhallgatót és SIM-kivető eszközt. Garancia: 1 év." De itt a link: [link]

2016. ápr. 6. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki volt allitva az uzletben a polcon, mindenki osszefogdosta talan le is ejtette nem lehet tudni. Lehet meg is van karcolva.

50 rongy azert eleg jo arleszallitas, ha tokeletesen mukodik es nem volt leejtve akkor megeri.

2016. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem lattam hogy nincs benne a fulhallgato! Na az cumizas, nezz utana mennyibe kerul az eredeti Apple fulhallgato. Lehet meg meglepetes ebbol.
2016. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

10290 vagy 27990 a fulhallgato


[link]


azt nem tudom az iPhone 6 Plusszal melyiket szallitjak a csomagban.

2016. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 10 ezres az alap :D
2016. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!