Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne a legjobb...

Melyik telefon lenne a legjobb? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

Nem értek a telefonokhoz csak úgy körülbelül szinten, amikben gondolkodtam:


Lg G4

Apple iPhone 5s

Samsung Galaxy A5

Samsung Galaxy A3

Huawei P8 LITE

HUAWEI MATE7


Minden érdekel, tapasztalatok, összehasonlítás, esetleg más típusok, amik ezekhez hasonlók, jók vagy jobbak.


Köszönöm!


2016. ápr. 6. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát amiket felsoroltál, ezek a telefonok nem annyira hasonlóak, kb. 2-3 kategóriába oszlanak! De ha ezek közül kell választani, az LG G4-et ajánlom!
2016. ápr. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül véleményem szerint a G4 a legjobb, viszont írod, hogy nem túlságosan értesz a telefonokhoz, akkor nem feltétlenül jelenti azt, hogy egy csúcsmodellt vegyél, aminek a teljesítményét valószínűleg úgysem használnád ki.
2016. ápr. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül akarok csúcsmodellt, de ezek tetszenek, nekem jelenleg huawei y530 van, a probléma, hogy mindig lefagy, lassú, nem reagál, 5 perc mire behozza a messengert ilyesmi, a legfrissebb szoftver van rajta ami kijött erre a telefonra, azt csináltam még, hogy visszaállítottam a gyári beállításokat, helyre is jött minden ment szépen - két hétig....

szóval azért kérdezek tapasztalatokat, mert nem szeretnék ismét melléválasztani, plusz a memoria miatt gondolkodom újban, ugyanis ezt csak 4 GB-ig lehet bővíteni.

2016. ápr. 7. 08:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Valamint folyamatosan, csak úgy kidob a böngésző, ha írni akarok nem hozza ki a billentyűzetet. Ezekre volt megoldás a gyári beállítások visszaállítása, de mint mondtam két hétig.
2016. ápr. 7. 08:40
 5/6 anonim ***** válasza:
G4 és mate 7 felsőkategória (na jó meg az 5s is de már én nem nevezném annak) az a5 a3-ból csak a 2016 jó, a p8 lite meg abszolút nem éri meg egy g4 helyett. Csakis g4-et vegyél.
2016. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:)
2016. ápr. 8. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!