Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Milyen telefont tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Árban, 60-70e de a plafon a 100e ajánlották az iphone 5s-t azt tudom hogy ez 130e. Nem vagyok márka függő, úgy hogy bármilyen véleményt elfogadok.

Számomra fontos, a memória (képek, zenék, játékok), jó minőségű kamera, a jelenlegimnek az előlapja 1,2 .. szóval finoman fogalmazva nem túl jó, az aksiját tekintve bírja ki, hogy hazaérek.


2016. ápr. 7. 09:29
 1/9 anonim válasza:
0%
Samsung Grand Prime
2016. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt néztem én is, samsunga még ajánlották az A3at, valamint olvastam a huawei p8 lite-ról, ezekről vélemény?
2016. ápr. 7. 10:23
 3/9 anonim válasza:
Elvileg a Huawei P9 Lite is 100 alatt lesz. A grand prime a kozeleben sincs.
2016. ápr. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És mivel lesz jobb a p8 litenál, azt olvastam, hogy lesz rajta ujjlenyomat olvasó, ezen túl?

A P8 literól olvastam, hogy nem valami jó az erős fényviszonyoknál, meg, hogy hamar lemerül kell hozzá hordozható akksi

2016. ápr. 7. 10:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg a Xiaomi redmi 3 szoba jöhet még. Elég nagy aksit kapott így nem lesz gond az üzemidővel.
2016. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, legutolsó válaszoló erről a telefonról még nem is hallottam, de utána néztem ami nekem kell azt bőven tudja, de a p9 lite is felkeltette az érdeklődésem, azt írták most áprilisban jelenik majd meg, lehet még várok kicsit :)
2016. ápr. 7. 12:12
 7/9 anonim ***** válasza:

#5.+1.

A Huawei mostanában elkezdett túlárazni sajnos,nem tudni mennyi lesz a P9 Lite ára de 70-80K biztos lesz,annyit meg nem ér,hiába az ujjlenyomat olvasó amivel 60K körüli árral majd a Redmi 3 Pro is jönni fog,ha jól olvastam 3GB RAM-mal.

2016. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hmmm:/ és az LG G4 érték ár arányban milyen?
2016. ápr. 7. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg az egyik legjobb,eléggé lement az ára.
2016. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!