Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehetne eladni?

Mennyiért lehetne eladni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Alcatel One Touch Idol 2 Mini S telóm, tegnap óta nem tölt, semmilyen töltővel, szeretném eladni. Mennyit érhet? Egy éve vettem 30.000 ftért, a töltésen kívül semmi hibája!
2016. ápr. 7. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha adsz mellé egy ezrest, akkor jöhet. De adhatsz hozzá kétezret is.


Más szóval: kuka

2016. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen hasznos a válaszod, de kétlem,hogy egy 1 éves telefon ennyi hibával semmit nem ér.
2016. ápr. 7. 14:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah és máig 30-35 ezerért árulják. Egy Iphone 4 S-t meg már 25ért is lehet kapni.. mindegy, várom a további válaszokat.
2016. ápr. 7. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Max 3-4, esetleg 5ezer forint.
2016. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te megvennél egy bizonytalan eredetű, használt és működésképtelen telefont, amikor előfizetés mellé kaphatsz akár ingyen is?
2016. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bizonytalan eredetű? :D Saját, papírokkal rendelkező telefon, egy éve vásárolt t-mobileba, domino kártyás csomagban. Nyilván, aki ért hozzá, az letudja csekkolni, hogy tényleg csak töltéshiba, vagy fos az egész.
2016. ápr. 7. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos-mivel viszonylag olcsón meg lehet venni újonnan-nem sokat fogsz kapni. Nekem van egy Navon tabletem,én is 30 ezerért vettem és nem is hasznâltam. Teljesen hibátlan,erre a boltban meg a neten 3 ezerért akarták megvenni. Sajnos ez van,ennyiért meg nem is éri meg eladni. Tartsd meg tartalék telefonnak,az mindig jól jön. Vagy ha van ismerősöd,rokonod akinek szüksége van rá,add el nekik olcsón és akkor még jót is teszel. Én is odaadtam egy rokonomnak és neki mêg ez is megfelel. :)
2016. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak töltés rossz=üzemképtelen. Kuka.
2016. ápr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!