Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik 2016 legjobb csúcsmobilja?

Melyik 2016 legjobb csúcsmobilja?

Figyelt kérdés

Telefon választás előtt állok. Szeretném magamnak mindig a legjobbat és a legújabbat, de bizontalanítò a sok kritika egyes telefonokra amik tetszenek. Ezért segítséget szeretnék kérni. Amatőr szinten értek a telefonokhoz.

Szeretnék egy olyat ami eleget tesz az elvárásaimnak.( pl.: gyors, nem fagy le, erős processzor, min 2-3 GB RAM, 5.2 vagy 5.5-ös kijelző, mindig kap új szoftvert) Kihasználnám minden tudását. Ár, márka lényegtelen.

Köszi a segítséget. :)



2016. ápr. 8. 21:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
s7 edge
2016. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen!ugy teddfel a kerdest melyik a honap telefonja!vagy a het?
2016. ápr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Április végén szándékozom újat venni. Tökmindegy utána milyen telefont adnak ki, amíg a Qualcom vagy az Nvidia ki nem dob valamit mert tudom hogy az összes többi szutyok.

S7 edge jól hangizk.

2016. ápr. 9. 02:21
 4/29 anonim válasza:
S7 edge semmiben sem jobb az s6 edgénél
2016. ápr. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
Csak vízálló, bővíthető, hardveresen is jobb(RAM, processzor)akkumulátora 3600 mAH a 2600-al szemben, stb. És jobban is néz ki (annak ellenére, hogy azt mondják ugyanolyan)
2016. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

...a többi szutyok...


a Huawei P8 max az mi? ...ez is szutyok?

2016. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Hát mostanában nagyon erős a felhozatal a mobiliparban. Valóban nagyon nehéz lenne azt mondani hogy egy bizonyos készülék a legjobb. Amik a tesztek alapján nagyon ott vannak az élen azok szerintem a következő készülékek:


-Samsung Galaxy S7/S7 edge

-LG G5

-Apple Iphone 6s+

Az általad írt méretbe csak ez a 3 készülék fért be a részemről amik az adott gyár zászlóshajói de továbbá meg lehetne említeni még egy telefont:

-Huawei Mate 8



Saját véleményem a készülékekről.


S7:

Nagyon gyors, köszönhetően a saját Samsung procinak, a telefonok közül éjszaka ez csinálja a legjobb képeket, és szerintem ez néz ki a legszebben, prémium kivitel. Talán a Ram kezelése lehetne jobb.


G5:

Igaz még hazánkban meg sem jelent,(1-2 héten belül) de igazán jó készüléknek tűnik, (az előző évek G szériákhoz képest biztosan jobb) Snapdragon 820as proci dolgozik benne, tehát sebességre nem lesz panasz. Nekem csak annyi a bajom ezzel hogy nem kelt olyan prémium kivitelt mint azt egy ilyen árú készüléktől elvárnánk.


6s+

Szintén nagyon gyors Saját Apple A9 proci. A kamera az egyik legjobb képeket lövi nappal. És mivel nem Android rendszer fút, hanem IOS így azonnal megkapja a legújabb szoftvert, és még egy jó darabig tuti támogatva lesz. És még ugye az IOS. Jelenleg ez a legstabilabb mobil operációs rendszer. Ja és még egy előny hogy nagyon értékálló. Talán az akkumulátora nem olyan combos.


Mate 8

Nagyon gyors "kis" készülék ami a szintén hazai gyártású Procit használ. A szoftvere nagyon jól is van optimalizálva. Talán az egyik legjobb Android szoftvert a Huawei tudja felmutatni(saját tapasztalat) és az egyik legjobb selfie kamerás telefon.


Nagyjából ennyi. Nem akartam regényt írni, de mégis majdnem az lett.

Igazából a csúcskategóriában már olyan minimális sebességbeli eltérések vannak az egyes gyártók közül hogy az szinte elhanyagolható. De én mindenesetre a helyedben bemennék a MediaMarkt-ba vagy valahova, megnyomkodnám mind és amelyik tetszik azt venném.


Csak egy Iphone tulaj. :)

2016. ápr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen,hogy legjobb mert egyik sem hibátlan. Az összes telefon csinál hülyeségeket.
2016. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen egy iphone 6s plus. Gyors, szép, éás fémhátlap.
2016. ápr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
ha android akkor: Huawei,HTC, Nexus, Motorola.
2016. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!