Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kérnek egyes alkalmazáso...

Miért kérnek egyes alkalmazások hozzáférést olyan dolgokhoz, amiknek az alkalmazáshoz semmi köze?

Figyelt kérdés
Pl. ha le akarom tölteni a Kindle-t, annak miért kell hozzáférés a fényképeimhez? Más alkalmazások meg pl. a névjegyekhez?
2016. ápr. 8. 22:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Pl. Waze:"identitás, naptár, névjegyek, hely, SMS, fotók/médiaelemek/fájlok, kamera, mikrofon, ezsközazonosítási és hívási információk". Azta. Az SMS-eim, képeim és a mikrofonom pl. mire kellenek neki?
2016. ápr. 8. 22:15
 2/10 anonim ***** válasza:

képek: tudsz az adott eseményről fényképet készíteni és feltölteni, gondolom ehhez kapcsolódik


mikrofon: hangalapú keresés


smst nem tudom, de biztos annak is van hasonló egyszerű szabadkőműves magyarázata


[link]

2016. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]



az oldal ahol ezeket találtam: google

2016. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pl. a Waze hozzáférést kér a naptáramhoz, az SMS-ekhez, a kamerához, a mikrofonhoz, a névjegyekhez... mi szüksége van minderre?
2016. ápr. 23. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:
mi szükség van válaszra, ha nem olvasod?
2016. ápr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kaptam magyarázatot arra, hogy a Waze miért kíváncsi az SMS-eimre.
2016. ápr. 23. 17:42
 7/10 anonim ***** válasza:

ha csak az smst nem érted, akkor a többit miért soroltad fel?


hát nagy varázslat tényleg...

smsben kapsz megerősítő kódot


de ha nem akarsz bejelentkezni, akkor nem fog kelleni elvileg...


javaslom, hogy ha a wazezel kapcsolatban vannak kérdéseid, akkor oda kapcsolódó fórumokon kérdezz, gyorsabban és pontosabban fogsz kapni választ


pl: [link]


ugyan így igaz ez bármilyen programra


ugyanakkor minimális (értsd: 1-2 perc) nem túl megerőltető (aranyér kímélő) google keresés során bármilyen alkalmazásról találsz részletes infókat, beleértve, hogy milyen engedélyt mire használ.

2016. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és nem kell neki az sms-ed, nem fogja azokat senki elolvasni, nem hinném, hogy olyan izgalmas életed lenne, hogy azt bújják, hogy milyen smseket küldözgetsz
2016. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A waze felhasználói meg fogják tudni hogy szexcsettelsz.
2016. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gagxi válasza:
Ez engem is érdekelne értem amit eddig le irtatok de le töltöttem egy játékot és az is hozzáférést kért az sms,névjegyek,galéria meg még valamihez nem értem a játéknak mi köze a névjegyekhez és semmit nem kell aktiválni
2017. jan. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!