Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy androidot 40 alatt...

Igaz, hogy androidot 40 alatt nem igazán érdemes venni, mert idő belassulnak, belaggolnak? Ilyen árban érdemes egy Windows Phone inkább?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 14. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi pénzért már nagyon jókat lehet venni kínai oldalakon. Pont ebbe az árba vettem és nagyon szuper. Itthon persze nem éri meg, mert kb 80-100 körül kezdődnek azzal a tudással, mint azok amiket hozatni lehet.
2016. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, igaz ez pro és kontra vannak jó telók, de ha annak a kínainak baja lesz, nincs itthon szervíz, ami megcsinálná sajnos, kicsit zsákbamacska. Bár igaz, hogy többet ér, mint egy 30 ezres Samsung a maga kategóriájában. :(
2016. ápr. 14. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:

A galaxy s4 ebben az árfekvésben van használtan.

De normálisat ritkán lehet kifogni csak törött kijelzőst.

De azt is érdemes megcsináltatni.

Én egy telefont vettem 15-ért, törött kijelzővel, meg egy másikat 10-ért amiben a sim foglalat rossz. Kijelző át, így 25-ből egész gazdaságos.

2016. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Ne hallgass az elsőre, pát hét és itt fog vergődni... 40kürül igen inkább Windows..
2016. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Igen, a Windows minden árkategóriában ugyanazt nyújtja.....vagyis ugyanolyan sz@r.
2016. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

Az android alapbol sz@r.


Ha lenne meg egy keves penzed vehetnel egy hasznalt iPhone 5S, vagy talan ujat is, majdnem 100 alatt van mar az ara miota megjelent az iPhone SE.

2016. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Na megjött egy iphone fanboy aki szokás szerint nem ért hozzá..

40 alatt talán a Moto E ami jó, ismertebb márkák közül.

A windows phone gyengébb hardveren is viszonylag stabil, ennek köszönhatő, hogy alsó kategóriában nagyon jó választás. Persze megvannak a hátrányai is, de még így is elég jó.

Kínait is lehet venni, de persze nem egy iphone6 clone-t vagy ilyen hülyeséget, hanem jól meg kell válogatni, hogy mit veszel. 40-45 körül már kaphatsz egy elég jót is.

2016. ápr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
80 körül kezdődnek a jó androidos telefonok. A WP-t nem próbáltam, de szerintem gusztustalan a a kezelőfelülete (plusz semmi sem érhető el rá). persze kinek mi...
2016. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a szakszerű vélemény, hogy alapból minden sz@r...


...ezen túllépve, az eccerű emberek szintjére, negyvenért olyan telót kapsz itt, ami persze hogy gyenge..


nem a teló az ócska, hanem a rárakódott vám-adó-illeték trióból eredő árba csak ez fér.

száz, de inkább kétszáz felett már nem térdel le egy op renszer sem..

tudom, mert nekem két éves a telóm, és ugynúgy hasít az android rajta...mert ez nem sz@r...

2016. ápr. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Ajjaj, ez forró téma, mert garantáltan minden tábor képviselője megjelenik és egymásnak is ugrik, amúgy intelligensen.

Én a wp használók "ostoba" táborához tartozom. A rendszer nagy előnye, hogy kisebb teljesítményű készüléken is szépen fut. Másik előnye, hogy nincs kitéve vírusveszélynek.

Az elérhető alkalmazások listája pedig folyamatosan bővül. Azért nem ártana figyelembe venni, hogy az androidhoz képest új platformról van szó, van néhány év közöttük. Az android is elkezdte valahol.

Véleményem szerint, aki nem függ oly mértékben a telefonjától, hogy vécére is azt küldi maga helyett, az semmilyen hátrányt nem szenved el wp használóként.

Idestova negyedik éve használok wp-t. Nagyot kéne ahhoz hibázni, hogy elcsábítható legyek tőlük. Számomra sem az android, sem az ios nem alternatíva.

Mégsem hülyézek le senkit, aki ezekben találta meg azt, amit keresett.

2016. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!