Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Z1 adatmentés - törött...

Sony Z1 adatmentés - törött kijelző?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sony Z1 Compact telefonom kiesett a kezemből és betört a kijelzője. Érintőpanel nem működik.

Nem tudom leszedni a fotókat a telefonról, mivel ugye le van zárolva a kijelző, így a laptop nem érzékeli a telefont.

Van esetleg valami mód arra, hogy feloldjam a kijelzőt az érintőpanel nélkül?

Olvastam hogy a szervízmenüt be lehet hozni valahogy, de hiába próbálom, nem sikerül.

Nagyon fontos lenne, hogy lementsem a fotókat róla.

A szervíz sem tud vele mit kezdeni (???) viszont számomra nagyon drága áron, kicserélnék az érintőpanelt.


Egyébként azt sem értem, hogy kirekt beállítottam hogy a képeket az sd kártyára mentse, ennek ellenére mégsincsenek ott. (a DCMI mappában kellene lenniük, ugye?)


Köszi a segítséget előre is!


2016. ápr. 14. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

"számomra nagyon drága áron, kicserélnék az érintőpanelt. "

8 ezer a kijelző.


[link]

2016. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebben benne van az érintő és a postaköltség is.

A csere viszont nincs.

2016. ápr. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

45 ezért cserelne egy gsm, a Sony szakszerviz pedig 50 ezerért!


Igen, gondoltam rá, h veszek egy alkatrészt es azt szereltetem. Csak ezzel egyszer már befurodtem, egy másik telefonnal kapcsolatban, ezért nem vagyok olyan bátor....

2016. ápr. 14. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor megkérdezed a haverjaidat hogy ki ért hozzá, egy 5 ezresért szerintem találsz olyat aki összehozza neked és még akkor is jó vagy a költségekkel.
2016. ápr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!