Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj a telefonommal?

Mi lehet a baj a telefonommal?

Figyelt kérdés

Egy Iphone 4-es telefonom van es egyszeruen nem ertem a problemat! Kiirta az "iCloud" hogy megtelet a tarhelyem , jo toroltem jo par fotot utanna felszabadult egy kis hely aztan, nem engedett be egyes alkalmazasokba pl. Nok lapja cafe, Facebook.... Letoroltem a nok lapja cafet es eltelt 1-2 nap es beengedett a Facebookba... Ez a telefon teljesen meg van zavarodva ...mi lehet a baj ? Mivel lehet ezen segiteni?

Elore is koszonom a valaszokat!



2016. ápr. 14. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

En az enyebbol kivettem a foto/video szinkronizalast az iclouddal. Egyreszt mert oriasi forgalmat general, masreszt ugysem fer el az osszes foto/video a cloudban, es inkabb kimentem a gepre otthon.

Lehet hogy nem enged belepni erre arra mert eppen szinkronizal es nem jo ilyenkor a net.

2016. ápr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2016. ápr. 15. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!