Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt folyton a...

Miért csinálja ezt folyton a tabletom? [Többi lent! ]

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár hónapja kaptam egy Navon Raptor3G nevezetü tabletet és minden jól ment vele. Nem laggoltak a játékok jó volt a Wifi. Nos pár napja már eléggé rossz, sőt nem is tudok játszani rajta. Feljön egy töltöcsík ami betölt vagy nem is tudom aztán lemegy, feljön, lemegy mintha nem bírná, valamikor a Clash Royalba ilyen piros Wifi jel is feljött, de eddig mégis ment a játék. Letöltöttem a Wifi Analyzert de semmit nem értek hozzá.


Egyéb info:

Android : 5.1

Modellszám: Raptor3G4GB



#tablet #fps #lagg #wifi #raptor3g #raptor3g4gb
2016. ápr. 14. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta már rájöttél hogy ez egy kalapsz.r. Az 512 Mb ram, meg a 4 Gb rom az egy semmi. Ma már kell 2 GB ram meg vagy 16 GB rom. Ha kinai oldalról rendelnél kb ennyi pénzért , össze hasonlíthatatlanul jobbat kapnál.
2016. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!