Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Képernyőzár feloldás után...

Ypszilon1980 kérdése:

Képernyőzár feloldás után miért zárolja vissza rögtön a képenyőt az LG telefonom?

Figyelt kérdés

Van egy LG L90 (D405) telefonom és az a probléma, hogy mikor a kpernyőzárat feloldom rajta (kopogtatással és utána csúsztatással), akkor pillanatra feloldja a képernyőt majd újra visszazárolja. Nem mindig csinálja ezt csak kb. heti 2x-3x, van amikor kb. 10x kell feloldani egymás után, mert mindig rögtön visszazárja.

Valami ötlet?



2016. ápr. 15. 09:06
 1/5 anonim válasza:
Csak egy ötlet hátha bejön: Menj be a beállításokba és nézd meg a képernyőzárad hány perc" vagy idő után van beállítva hogy zárjon. Ha azonnal van akkor állítsd mondjuk 1 percre legalább.
2016. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem....csak egy tipp:

a proximity szenzor lesz a ludas (kozelseg erzekelo szep magyar szoval)

igazabol nem is ludas, csak azt erzekeli,hogy "van elotte valami" az elso kamera mellett balra van egy kis sotet hosszukas ablakocska. ott lat ki. probald meg uy feloldani a zarat,hogy azt nem talarod el. ennek az a funkcioja,hogy ha pl taskaba van es ott megnyomodik a bekapcs gomb (vagy zsebbe) akkor a telo erzekeli,hogy van elotte valami, le van takarva, veletlen nyomodas volt, lezarja gyorsan magat,nehogy tovabbi funkciok legyenek elinditva......szerintem

2016. ápr. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A G2 Mini ugyanezt csinálta de mióta 6os Android van rajta nincs ilyen probléma.
2016. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Igazából ezek jó ötletek, de nálam nem volt letakarva a szenzor, és nem mindig csinálja, csak kb. 2-3 naponta. Általában mikor a kezemben van és fel akarom oldani, vagy reggel, amikor felkelek.

Van olyan is amikor olyan mintha megnyomnám rajta az alsó gomb valamelyikét, rezeg kb. 1 másodperces ciklusokkal és nem lehet vele bírni, teljesen mást csinál, mint amit szeretnék, random az egész, néha megbolondul. Nem értem, eddig ilyen baja nem volt egyáltalán.

2016. ápr. 15. 20:51
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem az LG G2 telóm csinálta ugyanezt. Mivel a zárással nem volt gondom,ezért én szoftveres hibára gondoltam,ezért csináltam egy hard resetet (gyári beállítások visszaállítása) és jó lett!
2016. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!