Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz az, hogy a világ egyik...

Igaz az, hogy a világ egyik legjobb telefonja a galaxy note 5?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm vett és azt mondja, hogy nincs nála jobb, csak max az s7 mert az újabb.


Hozzáértőket kérdezem, hogy nektek mi a véleményetek arról a telefonról?



#okostelefon #Galaxy note5
2016. ápr. 15. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Vicc, hiába jó a hardver ha a szoftver egy hányás..
2016. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
;DDDDD világ legjobbja..;d a note 5 zabálja a memóriát mint a szemét, ahogy az első mondta szoftverileg egy büdös nagy nulla ahogy a samsung telók nagy része, de ezt senkit se érdekel mert akkora világbrand lett belőle hogy veszik mint a cukrot.
2016. ápr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 szántóvető ***** válasza:
54%
szerintem a nokia 6150 a legjobb mivel a mai napig működik hiba nélkül.a note5-re térjünk vissza 17 év múlva,akkor lesz annyi idős mint most a nokia.
2016. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ismerősöm azt mondja, hogy a 4gb-ramjából, 2giga szabad szokott lenne alapjáraton, és hogy az összes többi androidos telefon nem tudja ezt, hogy ennyi legyen szabad, és így sok alakalmazással a hátterben is gyors a telója.

Ez igaz, vagy ez lehetséges?



1# mi a baj a szoftverével?

2# memoria megmagyarázva, mibe lehet még belekötni a note 5 szoftverébe?


Ismerősöm azt mondja még, hogy a mm óta a multitasking is javítva lett.


Eddig nem értem miért hogy miért hordják le.

2016. ápr. 15. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
A TouchWiz egy hulladék és ez tény.Ha Stock AOSP lenne rajta akkor lenne talán jó.És egyáltalán nem igaz ez az állítás.Majd nézd meg a HTC 10 illetve a Nexus 7 tesztjét hogy azoknál a 4GB-ból mennyi lesz szabad,minimum 3GB.(a Sense a legjobb felület a Stock AOSP mellett)Amúgy nincs világ legjobb telefonja addig amíg a Xiaomi MI5 nyújtja azt mint az LG G5 fele annyiért...
2016. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Miért hulladék?

Ez nem tény ezt primitív általánosítás, nekem s5-m van és mióta megjelent semmi baja, semmi lag, semmi lassulás.S2ről váltottam, mai napig hibatlanul megy, szóval nem értem én ezt..


Annyira van valóságalapja annak a kijelentés mint amikor egy iphone használo azt mondja, hogy az android egy hulladék..


Szuleim nexusai meg ossze vissza akadnak, mirol beszelunk akkor?


Nexus 7 meg htc 10 se lesz 3..nagyon max 2.5.

2016. ápr. 15. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!