Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem találom a Kies...

Szabó Zoltán 47 kérdése:

Miért nem találom a Kies Air-t a Play áruházban?

Figyelt kérdés

Visszaállítottam a Samsung telefonomat gyári beállításokra (vészes belassulások miatt), és mindent újra akartam rajta telepíteni, ami korábban volt rajta.

Viszont a Kies Air-t nem találom a play áruházban. Eredetileg 2 éve telepítettem szoftvert azóta rendszeresen használtam. Létezik, hogy azóta eltűnt a play áruházból? Hogyan lehet újra telepíteni. ?


2016. ápr. 15. 14:02
 1/2 Alex Fly ***** válasza:
Szerintem inkább a Samsung alkalmazásboltjában keresd. Vagy a Google a barátod...
2016. ápr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A Gooleval megtaláltam, de az a számítógépre telepít valamit, és azzal a telepítővel nem tudom a telefonomra telepíteni. . Ott az útmutatóban azt írják, hogy "a telefonodra töltsd le a playáruházból".
2016. ápr. 17. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!