Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi az esélye hogy meglesz...

Mennyi az esélye hogy meglesz a mobilom?

Figyelt kérdés
Tegnap kint voltam a barátnőmmel a vágon.Sétálgattunk…aztán akarom elővenni a mobilomat és nem volt meg.Pedig 5-10percel előtte még fényképeztem vele.Megkértem a barátnőmet hogy hívjon fel hogy hát az erdőben fogom hallani ha csöng.De aztán nem volt a mobilom elérhető.Signal pedig volt.Tehát elkezdtük keresni többször is felhívott a barátnőm de még mindig nem volt elérhető.Nem volt forgalmas hely csak 1 ember volt ott a gyerekével.De azok is éppen mentek el.Rengetegszer átnéztünk mindent.Az sms elment a mobilomra de ha hívnak akkor kikapcsoltat jelez.Már a rendőrség is kezdi hétfőn a mobilom bemérését és azt mondták hogy 1 hónapig keresik.Mennyi az esélye hogy meglesz?Egyébként Samsung trend plus egy éve használt tehát nem olyan értékes drága mobil…de volt benne 16Gb-os SD kártya meg hát a fotóim miatt kell meg a sok telefonszám miatt…de le van kódolva az egész mobil és ha fel is törik egyes alkalmazások is külön le vannak kódolva.😓

2016. ápr. 17. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:

1 hónap múlva fogsz kapni egy levelet a rendőröktől, hogy eredménytelenül lezárult a nyomozás.



Sajnos kb semmit nem fognak tenni az érdekedben, ha pont át nem esnek valakin, aki éppen ellop egy mobilt, és megtalálják nála a tiedet is, akkor 0% esélye van, hogy meglegyen

2016. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bemérik a mobilt hogy hol van…és amúgy a rendőr az apám ismerőse.
2016. ápr. 17. 12:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor meg minek kérdezed itt, hogy mi lesz, ha tudod?


Mellesleg sokkal értékesebb holmikért nem mozdulnak a rendőrök, a bemérés meg egy legenda, technikailag képesek rá, de sem emberük, sem egyéb erőforrásuk nincs

2016. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt az utat járd végig ami a fényképezéstől a mobil elveszésének észlelése közt van. Közben folyamatosan csörgesd egy másik mobillal. De vigyázz mert ha sokan vannak ott akkor akár zsebre is tehetnék a földön csörgő mobilt. Vagy megtalálták azok akiket láttál.
2016. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bemérik,hogyne :'D
2016. ápr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valakinek már meglett ilyen úton a mobilja?
2016. ápr. 17. 13:23
 7/8 A kérdező kommentje:
És lenne ehez még egy kérdésem:Ugye én amikor már elvesztettem a mobilom rögtön keresni kezdtem 10 percére.Közel távolban csak az a pasi a gyerekével volt de az is ellenkező irányba ment mint én.Arra úgy mennyi esély lehet hogy úgy esett le(mert ilyen sziklás helyen hagytam el meg nagy volt a gyom…)hogy lefagyott.Mert nemegyszer volt már olyan hogy egy kicsi ütéstől lefagyott.Mármint tudtam használni meg minden de nem tudtam rajta hívni se és engem se tudtak hívni.Mert azt nagyon kétlem hogy senki nem volt a közelben én meg 10 percére elkezdtem keresni.Ilyen esetben is úgy volt hogy hívni nem tudtak rajta pl.apu akart hívni kikapcsoltat jelzett neki mármint hogy ki van kapcsolva a mobilom de az sms-t meg eltudta nekem küldeni mármint apám mobiljának azt jelezte hogy elküldte én meg nem kaptam meg.Azon a helyen meg nem járnak még turisták sem ilyen kis úgymond„elhagyatott" helyen voltam.Naponta max 10 falusi megy oda.Meg hát faluba hagytam el.És ha valaki meg is találta az csak a faluból való lehet.
2016. ápr. 17. 19:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek kétszer is ellopták a telefonját, mindkétszer megtalálták. :D És ugyanarról a telefonról van szó.
2016. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!