Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki Androidos telefonról...

Aki Androidos telefonról váltott iPhone telefonra, milyen gyorsan szokta meg?

Figyelt kérdés
Itt elsősorban arra gondolnék, hogy az iPhone menüjét nem lehet annyira testreszabni, mint az Androidos telefonnál.

2016. ápr. 17. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Van benne macera! De szerencsére erre szerveznek Amerikában 3 hetes, bentlakásos tanfolyamokat.
2016. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nagyon gyorsan belaktam és imádom. Elsőre egy picit furcsa volt, de hamar hozzászoktam és szerintem sokkal jobb ennek a menüje, még akkor is ha nem lehet úgy testreszabni mint az Androidnál.
2016. ápr. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát én már amikor megkaptam tudtam kezelni mert a családban van iPhone, de egyik ismerősöm is ilyen helyzetbe volt mint te és kb. 1 hét alatt szokta meg.
2016. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!