Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajanlanatok...

Melyik telefont ajanlanatok 60-70k korul?

Figyelt kérdés
Eddig xiaomi redmi note 2ot, meizu m2 note ot nezegettem ja es most 38k ert lehet kapni lenovo a 7000et ti melyiket vennetek? Mas is johet

2016. ápr. 17. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán maradhat a Xiaomi Redmi Note2
2016. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
+1 a Xiaominak
2016. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1.+1.

Még:Honor 4X,Doogee F5,Xiaomi Redmi 3,Meizu M2 Note,Huawei P8 Lite,Motorola Moto G3 EU.

2016. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ha várnál 1-2 hónapot,, jobbat is vehetnél, mert most volt hardveresen a "generáció váltás"

Sztem megérbé várni, hátha jön egy jó

ajánlat.

2016. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4.Azok már idén nem jönnek a középkategóriába.2 gyengébb középkategóriás Meizu(M3,M3 Note)ami nem mutat újat az elődjéhez képest,2 MTK-s Lenovo by Moto(amik hulladékok lesznek...),1 túlárazott Huawei(P9 Lite 100K-nál fog kezdeni),1 Honor amiről szinte semmit nem tudunk(60-70K-nál nyit és Kirin616 lesz benne),1 LeTV ami átlag usereknek a normális ROM miatt nem ajánlott(én sem vállalnám be garancia és minden egyéb nélkül hiába lesz ár/érték bajnok).Ennyi várható idén,év végén jön még majd a Redmi Note 4 valószínűleg,addigra lesz érdemes megvenni a Note 3-at 50K-ért.Esetleg még Lenovo Vibe jöhet még ebbe a szegmensbe de nem valószínű.
2016. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!