Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy éltek túl egy napot,...

Hogy éltek túl egy napot, otthonfelejtitekva mobilotokat?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 05:47
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem zavar, nincs mobil netem, zenét nem hallgatok, a jatekaim meg mind netesek. Iphone6-om van mielőtt az a vád ér, hogy azért nem használom ki mert nincs is mit, éppenséggel lenne...
2016. ápr. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én nehezen éltem túl mikor előfordult, mivel az időt is csak arról nézem. Valamint rossz volt hogy másik városban nincs meg a lehetőségem se hogy baj esetén telefonáljak. Az unalom csak ezek után jött.
2016. ápr. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MZ.per.X ***** válasza:
Túlélni túlélem úgy mint bármelyik másik napot.
2016. ápr. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg! Ln mér akkor is éltem, mikor még nem is volt mobiltelefon!
2016. ápr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
100%

Melóban átvészelem, bár mivel ott is sokan keresnek a sajátomon illetve sok rohangálást megspórolok telefonon, ott is erősen akadályoz a hiánya. És van sok meló, amihez a 3D rajzokat a melós pc-m szenvedve nyitja meg, a telóm meg könnyedén, a telóval szoktam dokumentumokat, rajzokat scannelni és rögtön e-mailben vagy nyomtatóra küldeni. Ha a gyártásban fotózni kell, azt is kényelmesebb telóról, rögtön tudom továbbküldeni is.


A buszmegállóban, buszra várva, utazás közben tudományos meg tech hírrovatokat szoktam olvasgatni, vagy e-könyvet (ezen kívül elég kevés időm jut olvasni, pedig nagyon szeretek olvasni), ha ilyenkor nem tudok a telefonhoz nyúlni, elég kellemetlen.


Meg persze szeretem megspórolni a pc előtt töltött időt, e-maileket, egyéb üzeneteket, átutalásokat stb. üres perceimben telóról intézem, ha otthon felejtem, ezt mind kénytelen vagyok utána otthon pótolni, ami lopja a szabadidőmet.


Meg néha szeretek ránézni az otthoni pc-re telóról, hogy állnak a letöltéseim, leszedett filmeket, zenéket megnézegetni, mappákba rendezni, szelektálni már telefonról, ami esetleg rögtön érdekel, áthúzni telóra.


Ha este kimegyek haverokkal beszélgetni, biliárdozni, bringázni, akkor nem hiányzik. Bringázáshoz vettem egy 5e Ft-os kínai, bankkártya méretű butatelót, abba rakom a sim-et, hogy azért elérhető legyek vagy gond esetén tudjak segítséget hívni.


Azt hiszem, ebből látható, hogy, ha nem éppen társasági vagy sport tevékenységet űzök, ÁLLATIRA meg vagyok lőve a telefon nélkül.

Ez nem függőség, hanem a lehetőség praktikus, maximális kihasználása. Ha nincs, olyan, mint elveszteni egy fontos végtagot.

2016. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs nálam egy könyv (és mivel legtöbb esetben azt is telefonról olvasom, így általában nincs) akkor közel sehogy.


Nem kell sokat utaznom suliba, ~25 perc vonat és kb még egyszer ennyi metrózás, plusz hazafelé még egyszer ennyi, de telefon nélkül a 25 perc vonat is legalább egy órának tűnik, metró meg még rosszabb, hisz ott még ki sem tudok bámulni a "tájra".


Ha nem utazok akkor nem fontos a telefon, hisz vagy ismerősökkel találkozok, vagy iskolába/munkahelyen vagyok, ott meg amúgy is tudok mást csinálni, de az utazás nagyon nehezen kibírható nélküle.

2016. ápr. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!