Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítséget szeretnék! Miért...

Segítséget szeretnék! Miért nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
Óriási hibát követtem el úgy érzem. Fel akartam tenni egy főzött romot a galaxy ace típusú telefonomra, de bootolás után kikapcsolt, és azóta nem reagál semmire. Semmit nem érzékel. Még azt sem ha felteszem töltőre vagy rádugom a gépre. Segítsetek!!! Pls!! Előre is köszönöm.

2016. ápr. 20. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha recovery módban dugod a gépre, akkor sem reagál?
2016. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte.. <-- itt jó válasz van nagyon..de kimásolom neked

Ez kell majd először is hozzá: [link]

Ezután regisztrálj a sammobile.com oldalra, ahol a firmwares menüpontnál írd b a telefon típusát (GT-s.....), töltsd le a firmware-t, majd tömörítsd ki.


Nyisd meg az ODIN-t, és a PDA-hoz tallózd be a kitömörített firmware-t.

Ezután kapcsold ki a telefont, majd nyomd le egyszerre: Hangerő le +home+ bekapcsoló gomb, ezután a hangerő fel gombot, majd csatlakoztasd a géphez usb kábellel... ha megjelenik az odinban az added felirat, kattints a start-ra, és várj türelemmel :) kb. 5-10perc

És aki ezt a választ írta annak hatalmas pacsi, úgyhogy nem plágizálok mert az ő érdeme!

2016. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
recoveryt sem hozza be. abszolút nem reagál semmilyen gomb kombinációra se.
2016. ápr. 20. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!