Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont javasolnát...

Milyen okostelefont javasolnátok általános használatra? (tapasztalatok alapján)

Figyelt kérdés

Kevés márkát ismerek úgy igazán, ezért ha valakinek bevált valami, és úgy érzi, hogy nem bánta meg a vételt, akkor szívesen fogadom a javaslatát :)

Azt mondják a hajlított szélű Galaxy istenkirálycsászár, de azt már árban cseppet sokallom (és még így is elég sok hátrányt hallani felőle).


Jelenlegi mobilom főbb paraméterei:

CPU: 2*4 magos, 1,69GHz

RAM: 3GB

Belső tárhely: 13GB


Leglényegesebb, hogy Android, Dual SIM, és max 70-80 ezer körül legyen (ha nagyon jó, 100 felettin is elgondolkodom). Kamera minősége mindegy, bár ami ennyibe kerül, az olyan szar nem lehet.


Előre is köszönöm!



2016. ápr. 21. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

ugye viccelsz? a mostani telód adatai alapján az pont elég mindennapi használatra, az új sem lenne jobb ennyi pénzért.


...lehet, hogy csak dicsekedni akartál?

2016. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

"hajlított szélű Galaxy istenkirálycsászár"

"Leglényegesebb, hogy Android, Dual SIM..."

"Kamera minősége mindegy"


Most mit mondjunk erre? Hogy neked tulajdonkeppen nem is lehetne egy jo telefont ajanlani mert mar tudod mit akarsz? Ja es hogy ferjen bele 80-ba is ?

2016. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben az árkategóriában a Doogee F5 a legjobb, de nem biztos, hogy jobb lenne a mostani telódnál, attól függ, hogy konkrétan most milyened van! :/
2016. ápr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Idővel azért mindig rájövök arra, hogy ez az oldal a másik kiokítására szolgál, nem arra, hogy választ kapjak egy normálisan feltett kérdésemre.


#1: ugye csak azért válaszoltál teljesen mást, mint amit kérdeztem, mert unatkoztál? Nem fogom leírni az életem problémáit ahhoz, hogy választ kapjak belőle 1 kérdésemre. Ha meg dicsekedni akarnék, akkor nem egy ilyennel rukkolnék elő.


#2: már ne is haragudj, millió telefon létezik 80 ezer alatt, de odaírtam zárójelben, hogy ha jó, akkor 100 feletti is jöhet. Az meg, hogy Android és Dual SIM legyen nem határoz meg 1 darab telefont. Na de akkor hallgatlak, mondd már meg mit akarok :D Nyilván a Galaxy-t is azért írtam le, hátha akad olyan, aki kiáll mellette, vagy valami miatt ellenzi. Azt sehova nem írtam, hogy ilyet akarok venni. Azt se tudom létezik-e Dual SIM-es változata.


#3: köszi, nem tűnik rossznak. Most csak így hirtelen ránéztem erre a telefonra. Sajnos giroszkóp nincs benne, és részben ezért szívok a mostanival is, mert semmi VR-t nem tudok rajta kipróbálni giroszkóp nélkül.

Most Elephone P3000S van, a 3GB RAM-os.

2016. ápr. 22. 06:51
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre a Xiaomi Redmi Note 3-at találtam, ami egy fokkal jobb a meglévőnél, és részben megfelel az elvárásoknak, csak ahhoz képest kicsit anyagias.. :D
2016. ápr. 22. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!