Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 Lollipop...

Samsung Galaxy S4 Lollipop (5. 0.1) függetlenítés?

Figyelt kérdés
Találtam egy megoldást S4-hez, hogy manuálisan én magam tudom függetleníteni de sajnos csak 4.4.2-höz van amit már 5.0.1-nél nem tudok használni. Ha vissza rakom gyárira a telefont akkor 4.4.2 lesz rajta és úgy függetlenítem akkor megmarad ha utána újra frissítem 5.0.1-re? Vagy tudtok esetleg olyan megoldást, hogy ne kerüljön 5-6 ezer Ft-ba?

2016. ápr. 22. 18:27
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha vissza rakod gyárira, akkor is lollipop lesz rajta.
2016. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1.+1.

Ezt már nem tudod visszaállítani csak 4.4.2-es gyári ROM-mal.

2016. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem megy szolj. otthon rádugod a gépedre, én megcsinálom itt. nem ingyenes, de nem is horror áron mint ahogy irtad is :)
2016. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mi van ha olyan ROM-ot szedek le ami nem T-Mobile függő? Van a ROM-ok között olyan ugye, hogy T-Mobile, Telenor, VDH (Vodafone gondolom) és van az XEH ami úgy tudom a gyári független ROM. Ezt feltehetem minden gond nélkül?
2016. ápr. 23. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Látom nem tetszett az ajánlatom, és csak meg akarod te ezt oldani ingyen. :) szoftverezheted a telefont jobbra balra, nem lesz független. A rom nem nyul a sim zónába bele. A gyári rom azt jelenti,hogy nincs szolgáltató logo az elején mikor bekapcsolod, és nincsenek szolgáltatói alalmazások. Ennyi kb. Miért nem nyul a rom a sim lockhoz? Hát mert nem ott van. Egy példa érthetően: a szoftver a telefonba 0-100-ig van. Bármilyen romot teszel rá, kizárólag ebbe a tartományba íródik bele. 100-120-ig van az imei szám, 120-140-ig a sim lock zóna. Namármost ha mindenféle mókult szoftverrel próbálkozol,hogy csakazért is megmutasd,hogy te vagy a king, elképzelhető,hogy túl fog futni a 100-on a rom. Beleir az imeibe, azonnal bootloop-ra vágja a telot, ergo bekapcsolod, samsung logo,és ott megáll. Ezt meg csak EFS felírásával lehet helyre hozni ami kinullázza az imeit. Ekkor már a telo bekapcsol, nem lesz imei száma, ergo nem fog felállni hálózatra, és még mindig függő. Kb igy tudtam érthetően elmagyarázni. Nem mondom,hogy mindenképp ez lesz, csak felhivom a figyelmed,hogy ez is lehetséges. Majd azért szolj mi lett a vége :)
2016. ápr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!