Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segitene az iphone...

Valaki segitene az iphone 6s-em tönkrement? :/18L

Figyelt kérdés
tegnap felmentem a budai várba és azelött volt téreröm most meg azt irja ki hogy nincs kapcsolodás..(no service) a wifi melleti jel az.. és nem tudok telefonálni a mobil internetem sem működik engem nem tudtak hivni stb.. és tegnap ebböl elég nagy bajom is szarmazott.. és már ki-be kapcsolgattam meg mindent probáltam de semmi és tegnap 12óra ota:(

2016. ápr. 23. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbálod a sim kartyat egy masik telefonba.

Ha jo, akkor a telefon megy szervizbe.

Ha nem jo, akkor a szolgaltatonal erxeklodj.

Mindenekelott ellenorizd a befizetett mobilszamlaid.

2016. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ehhez mi köze lehet a budai várnak? :D


mi történt a telefonnal, ami után nem tud csatlakozni?

nem feketén lett véve? esetleg letiltás?

2016. ápr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Ez a budai vár csak figyelem elterelés. Ez az mikor az ember sokat beszél , de kevés az értelme.
2016. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet elmozdult a sim kártya, nekem is volt már ilyen. próbáld meg ki és betenni újra.
2016. ápr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
decemberben vettem elég drágán a westendbe telenornál és a számláimat kb 1 hete fizettem be rá
2016. ápr. 23. 12:07
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Garanciát nem dísznek adják. Vidd vissza.
2016. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hétfőn elviszem szervibe
2016. ápr. 23. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!