Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-et, vagy inkabb...

Iphone 5s-et, vagy inkabb Samsung Galaxy s5-ot vegyek?

Figyelt kérdés
Voltak akik azt mondtak,hogy volt iphonjuk es tonkrement es hogy jobban jarok egy samsunggal...ti mit gondoltok? :/

2016. ápr. 23. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ezt honnan hallottad hogy a Szarszung jobb mint az ájFón ?
2016. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

Galaxy S5-t ne vegyél nagyon belassul egy idő után, és a kerete is elkezd kopni későbbiekben.


Iphone 5s-pedig hát-hát sokan használják a mai napig, gyors nem akad... Csak az a kevéske tárhely nagyon kevés.



Szóval egy szó mint száz, ennyi pénzből egy Sony xperia z3-at,vagy LG G4-et is tudsz venni.


Szerintem (jöhet a zöld kéz!)

2016. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
34%
Az összes androidos szar ami 150000ft alatt van ! Az iPhone 5s nagyon jó telefon és van 32 és 64 Gb os is! Az miért kevés tárhely? Az androidosba min. 2Gb ram kell különben lassú!
2016. ápr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Rosszul tudod, nem a kevés RAM miatt lassulnak az androidok, a processzor a fontos. Volt egy Samsung Galaxy Pocket Neom 512MB RAM volt benne, 1 magos 850MHz processzorral, nagyon melegedett és rohadt lassú volt. Most Alcatel Pop D1-em van, ugyanúgy 512MB RAM van benne, de 2 magos 1 GHz es processzorral. Nem felsőkategoria, sőt közép kategoriás sem, csak alsókategoriás, de nem lassúl, pedig elég régóta megvan. Ez szerintem egy használható telefon és nem is drága. Az már más kérdés, hogy pár év múlva lehet, hogy elavult lesz és lassúlni fog, de ez sem biztos. Szóval a lényeg az, hogy nem a RAM, hanem a processzor számít.
2016. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3.Akkor te csak nyomkodd az Ájfonod,látszik te nem értesz az egészhez.150K alatti telefon próbáltál már valaha?Tudtad hogy az Android memóriakezelése már mint az IOS-é?Tudtad hogy az Apple saját SoC-ja magonként erős,míg a MediaTek,Qualcomm,Intel,a Samsung és a Huawei SoC-i magonként gyengébbek de több mag van?

Ha ezekkel nem vagy tisztában akkor inkább maradj csöndben és fejezd be a trollkodást.

#4.De igenis számít a RAM mert ha nincs elég akkor az alkalmazások újratöltődnek így a Multi-Tasking értelmét is veszti meg az alkalmazásoknak ma már 2GB RAM a minimum.A SoC is számít de leginkább az optimalizálás.

Kérdésre:

Én is inkább ennyiért ajánlanék egy Huawei P8-at vagy egy LG G4-et.De a 2 közül inkább az I5S.

2016. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz, a szardroid azért lassul be mert egy mocsokfelhalmozó, minden szemetet elment ami között aztán turkál egy nagy kukában de soha semmit nem talál meg időben.

Aki már cserélt 5 droidot az tudja miről beszélek.

2016. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6.Akkor ezek szerintem én mester vagyok hogy nálam jól működik az Android?Nekem meg IOS nem kéne még ingyen se.Nincs semmi nyíltsága,majdnem minden fizetős,nincs fájlcserére semmi lehetőség,0 személyre szabhatóság és mi vagyunk a rendszerért nem értünk van a rendszer.
2016. ápr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

#5:

Azt nem mondtam, hogy a RAM semmit se számit, csak azt, hogy a processzor fontosabb.

2016. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!