Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenne egy problémám. Motorola...

Ciccca baba kérdése:

Lenne egy problémám. Motorola 3rd Generation telefonom van és nem érzékeli az SD kártyáját. A kérdésem pedig az lenne, hogy miért?

Figyelt kérdés

A telefont és a kártyát ugyanannál a szolgáltatónál vettem és már cserélték a telefont is meg a kártyát is benne. Szóval nem értem, hogy mi lehet a probléma. Sajnos a szervizben sem tudnak igazán mit kezdeni velem.

Már többször is volt szervizben a telefon, utána 1-2 napig jó (maximum).

Miután már ők sem tudtak mit csinálni, kicserélték a készüléket. Ekkor viszonylag hosszabb időn keresztül jó volt (kb 3 hónapig) és most megint elkezdte. Régebben, ha újraindítottam, szintén tartotta magát 1-2 napig, de most a bekapcsolás után percekkel már nem érzékeli a kártyát.

Az alábbiakat csináltam én magam a telefonnal: frissítettem a rendszerét, formáztam a kártyát és már újraformáztam magát az egész készüléket.

Remélem tudtok nekem segíteni.

Előre is köszönöm a válaszokat :)


2016. ápr. 23. 12:55
 1/7 axonbite ***** válasza:
hány gigás kártya?
2016. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ismert a probléma a Marshmallow és a Moto G 2015 együttessel. Hivatalosan nem tudok javítást ezen a rendszeren. Aki Lollipopra váltott annak viszont nincs ilyen problémája.
2016. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a kártya 16 GB-os SanDisk Ultra micro SD kártya
2016. ápr. 23. 13:57
 4/7 axonbite ***** válasza:
próbáltad kártyaolvasóval számítógépen formázni? ha nem akkor próbáld meg.
2016. ápr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, már formáztam
2016. ápr. 23. 14:43
 6/7 axonbite ***** válasza:
100%

zt találtam google fordítóztam bogarászd át hátha hasznodra lesz:


Marshmallow - SD kártya - Tippek és trükkök


Marshmallow: mi változik


Android 6.0 hoz új és izgalmas funkciók a készüléken.


Android 6.0 bevezeti örökbe fogadható Storage. Elvihető Storage lehetővé teszi a felhasználó számára, hogy hozzanak létre a SD kártya belső tároló, és tárolja alkalmazások, ezek az adatok, és a média egy elfogadott SD-kártyára.


Az Android 6.0, mi is megszüntetjük a meglévő "Alkalmazások 2 SD" Motorola funkció, amely lehetővé tette, hogy a felhasználó mozog alkalmazásokat az SD kártyára támogatja a gazdagabb élményt natívan által biztosított Android.


Térjünk a részletekre


Ha behelyez egy SD-kártyát az első alkalommal, egy Marshmallow eszköz, akkor választhat, hogy vagy használja a kártyát, mint hordozható tároló vagy belső tárhely.


hordozható Card Belső tároló

Válassza ezt az üzemmódot, ha gyakran cserélni az SD-kártyát a készülékek között, használja az SD-kártya média tároló csak. Jelölje be, ha azt szeretnénk, hogy teljesen kiterjeszteni az eszköz tároló kártya, és szükség van a kártyán tárolni nagy alkalmazások, játékok, és az adatokat.

Van egy Class 2, 4 vagy 6 kártya. Van egy nagy sebességű kártya (UHS-1)

Ha gyakran cserélni kártyák, SD-kártya használata átvinni eszközök között, és ne töltse sok nagy app, javasoljuk konfigurálása a kártya, mint a "hordozható". Ha azt szeretnénk, hogy tárolni nagy játékok a kártyát, ha a készülék tárolása mindig megtelik, és azt tervezi, hogy mindig ezt a kártyát a készülékbe, akkor javasoljuk, hogy a kártyát a belső.


Csak képek és a média is a kártyán tárolt.


A letöltött alkalmazásokat, azok adatait, mindig a belső. nem lehet mozgatni a kártyát.


A kártya által olvasható más eszközökkel. (Egy másik telefon, Mac, PC, digitális fényképezőgép)


Tartalom kártyát nem alapértelmezés szerint titkosítva.


A kártya nem formázni, amikor hordozható tároló van kiválasztva.

Az SD-kártya válhat az eszköz elsődleges tároló


A letöltött alkalmazások, az adatok és a média lehet mozgatni a kártyát


A kártya nem olvasható más eszközökkel. (Egy másik telefon, Mac, PC, digitális fényképezőgép)


A kártyát mindig titkosítva, és nem lehet visszafejteni bármely más készülékre.


A kártya formázását, ha hordozható tároló van kiválasztva.


teljesítmény figyelmeztetés


Javasoljuk használatát egy nagy sebességű kártya, például egy UHS-1 típus. Class 4 és Class 2 micro SD kártya használata nem ajánlott elfogadott belső tároló használat. Az előadás ezen kártyák általában 10x lassabb, mint a belső tárolási teljesítményt.

2016. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hűha, nem volt egyszerű, de sikerült valamit kibogarásznom belőle

most még működik, remélem megtartja ezt a jó szokását :)

köszönöm :)

2016. ápr. 24. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!