Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A G3-am gyorsan merül. Mi...

A G3-am gyorsan merül. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tavaly karácsonykor vettem a telefont és már most nem bír ki egy napot töltés nélkül. Igen, ki szoktam nyomni a nem használt alkalmazásokat a fényerő is alacsony de így is gyorsan merül. Mi lehet a baj? Más G3 tulajdonosnak is van ilyesfajta problémája? Milyen megoldást javasoltok?

2016. ápr. 23. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
talán valami program fut a háttérben, kellene egy olyan app ami figyeli az alkalmazások erőforrás használatát
2016. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És tudsz ajánlani egy ilyen programot? Mert ismerek párat viszont nem tudom melyik lenne a legjobb
2016. ápr. 24. 17:57
 3/3 anonim válasza:

Én Clean Mastert (és CM Security-t) használtam, sokáig jó is volt, de mostanság nekem is zabálja az akksit. Mivel wifire nem csatlakozik, a mobilnet leszippantja az akksit, de már sokszor kikapcsolt nettel is alig bír fél napot. Fényerő 50 % és automatikus, appokat mindig bezárom, de melegszik és merül.

Btw nagyon sokan panaszkodnak erre, úgyhogy több, mint valószínű, hogy szériahiba. Nekem a hard reset se segített.

2016. okt. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!