Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bele ejtettem a telefonomat a...

Bele ejtettem a telefonomat a vízbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A telefonom körülbelül 2-3 maximum 4 percet volt a vízben, hamarabb is kivettük volna, csak nem találtuk meg ugyanis a tóba esett.. Körülbelül 3 óra óta a napon van, de most behoztam.. Valakinek van valamilyen ötlete?
2016. ápr. 23. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd eg légmentesen záró tasakba, rakj bele sok rizst (na meg a telefont). Imádkozz, várj 3 napot, vedd ki, és vidd el egy telefonos guruhoz, hátha még működőképes a teló. Ne tedd ki a napra, ne hajszárítózd, ne próbáld meg bekapcsoli, mert ha van benne víz, kiég benne pár dolog...
2016. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedd ki az aksit , kártyát . Rázd ki a vizet és ha van szilikát macskaalom akkor azt zacsekba és közé a mobilt majd zárd le .
2016. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) Az is jó ha egy tál rizsbe teszem? :)
2016. ápr. 23. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Talba nem jo csak szatyorba
2016. ápr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!