Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone előző tulaja nem tudja...

IPhone előző tulaja nem tudja icloud jelszavát és visszaállítani sem tudjuk, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mielőtt azt írnátok, hogy kamuzik az előző tulaj: 63 éves édesapámról van szó, aki másnapra elfelejti minden jelszavát, a biztonsági kérdésekre sem tudjuk a válaszokat és amikor arra megyek, hogy e-mailre küldjön új jelszót, oda is másodlagos címnek az van beállítva, hogy icloud.com-os e-mail címre küldi az új jelszót, de pont hogy ennek a fióknak próbálom kideríteni a jelszavát, úgyhogy ezzel semmire nem megyek. Nem tudom, mit lehetne csinálni, eléggé reménytelennek tűnik a helyzet. A gyári beállításokat akarom visszaállítani, de nem megy apám iCloud jelszava nélkül.
2016. ápr. 24. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
papírokkal bementek az apple üzletbe és reménykedtek.. más otthono okosság nincs.
2016. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt egyébként qrvára nem értem hogy lehet, hogy egy icloud-os e-mail cím másodlagos e-mail címének ugyanaz az icloud-os e-mail cím van megadva. Ezt ugye onnan tudom, hogy amikor kérném, hogy küldjön új jelszót kiírja, hogy icloud.com-os e-mail címre fogja küldeni. Apámnak csak freemailes e-mail címe van.
2016. ápr. 24. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Freemail az semmiképpen se ajánlott az ilyen külföldi cuccokra. Használj te is külföldit, mint a mail.com meg a gmail.com
2016. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Apámnak csak freemailes e-mail címe van."

Ezen könnyen lehet változtatni.

2016. ápr. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez teljesen rendben van, de nem értem ezt az egész másodlagos e-mail címet.


iCloud.com-os fióknak a jelszavát akarom megszerezni és a másodlagos címre küldésnél kiírja, hogy iCloud.com-os e-mail címre fogja küldeni az új jelszót.


Ez kb olyan, mint pistike@gmail.com jelszóvisszaállítós e-mail címe pistike@gmail.com lenne. A freemailt azért írtam, mert annak a fióknak tudjuk a jelszavát és gondoltam mivel ez az egyetlen e-mail fiókja, így az lett beállítva jelszóvisszaállítós fióknak is, de úgy látszik nem ez a helyzet.

2016. ápr. 24. 13:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott. Csak apámnak egy kicsit jobban meg kellett erőltetnie magát.
2016. ápr. 24. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!