Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letiltott telefonnal mit...

Letiltott telefonnal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
van egy srác akinek van egy letiltott iPhoneja (számlatartozás) elég jó áron van, és meg szeretném vásárolni. mit lehet vele kezdeni hogy újra "forgalomba" legyen? megéri egyáltalán? (amúgy patika állapotú iphone6 50 ezer ft-ért)

#telefon #iPhone #üzlet #tiltás tartozás
2016. ápr. 25. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudj róla hogy illegális a a letiltott IMEI csere.

A "számlatartozásos" telefon lehet akár lopás miatt is tiltva.

Ha lehet, maradj ki belőle.

2016. ápr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha lehetne kezdeni vele valamit , nyilván ő is helyre hozná.
2016. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Meg lehet próbálni ár alatt rásózni valakire. ;)
2016. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne vedd meg!

Nem hiába tiltották le, az előfizetéses méregdrága telókban pont az a trükk, hogy a havidíjba építik be a készülék árát is. Ha nem fizeti rendesen, azaz kvázi nem fizette ki magát a telót, akkor letiltják.

50 ezer meg egy tégláért kicsit sok.

2016. ápr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Én egyszer úgy jártam hogy leesett a telefon és utána hiába hívtak, nem történt semmi. Kívülről nem volt semmi nyoma, tokban volt, elvittem a szervízbe, de hiába volt garis, csak pénzért javították volna jó drágán (gondolom belül látszott azért valami). Így meg senki nem vette volna meg. A tesóm mondta hogy tiltassam le és adjam el így, senki se tudja ellenőrizni hogy baja van. Sikerült is eladni, utána panaszkodott is a srác hogy nem sikerült valami a frissítésnél mert nem lehet hívni a telefont. Én meg adtam az ártatlant és rendkívül sajnáltam a dolgot.
2016. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ilyen mocsoknak kitaposnám a belét
2018. máj. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Letiltott telefonnal mit lehet csinálni?"

Wifin Viberezni meg Skypeolni.

2018. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!