Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsol be a telefonom?

Miért nem kapcsol be a telefonom?

Figyelt kérdés
2 éve kaptam a telefont teljesen újként.3-4 hónapja új aksit vettem bele.Egész idáig semmi gond nem volt vele.Most beléptem a képekbe és egyszer csak elsötétült az egész.Nem jelzett hogy kikapcsolt csak elsötétült és nem reagált semmire.Kivettem az aksit vártam egy kicsit és újra visszatettem de még így se csinált semmit.Felraktam töltőre is de semmi.Szerintetek végleg elszállt vagy még azért fel fog éledni?

2016. ápr. 27. 17:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy s4 mini a telefon
2016. ápr. 27. 17:15
 2/5 anonim válasza:
milyen gyakran kapcsolod ki?
2016. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ritkán...amikor lefagy vagy felforrósodik de az eléggé ritkán fordult elő
2016. ápr. 27. 17:58
 4/5 anonim válasza:
(akkor meg találtam a kérdésed R. ) szerintem fel fog éledni :) a Samsungok halhatatlanok ;)
2016. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sokan azt mondják,a mai napi okostelefonok 3 év után kipurcannak(főleg a samsung)...
2016. ápr. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!