Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo A536-os készülék miért...

Lenovo A536-os készülék miért nem játssza le normálisan a személyre szabáskor beállított mp3-as csengőhangokat?

Figyelt kérdés

Az összes névjegyhez rendeltem egyedi, személyre szabott mp3-as fájlokat.

Az elejét lejátssza a telefon - próbakor - aztán "félbe harapja" az egészet, nem játssza le rendesen a csengőhangot a telefon.

Igazából azért állok értetlenül a dolog előtt, mert pár másodperces fájlokról van szó, - nem a Rigolettót, és nem hasonló kaliberű, terjedelmű wav-fájlokkal próbálkoztam...


Miért nem működik a telefon úgy, ahogyan az ebben a helyzetben elvárható lenne?



2016. ápr. 27. 22:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, elírtam a tipust: A536-os a típus helyesen.
2016. ápr. 27. 22:42
 2/4 Come back ***** válasza:
Élesben működik, amikor felhívnak?
2016. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sajnos azt még nem volt alkalmam kitapasztalni, - meg kell várnom, hogy hívjon valaki.

Amint lesz fejlemény, küldök további visszajelzést!

2016. máj. 2. 10:03
 4/4 A kérdező kommentje:

Ahogy ígértem, küldöm a visszajelzést!

Nehezen, de eljött az idő, - kaptam végre hanghívást!

Csak a teszteléskor nem játszotta le a csengőhangot a telefon, - élesben tökéletesen működött a lejátszás.

Köszönöm érdeklődésedet, segitési szándékodat!

2016. máj. 7. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!