Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi üzenetet kaptam a...

Az alábbi üzenetet kaptam a Telecomtól, aki kapott már hasonlót, mit jelent?

Figyelt kérdés

Gőzöm sincs mi ez, foglalkozzak vele egyátalán?

Mielőtt írná valaki.

Nem, nem hívom ezért őket, feltöltőkártyás a telóm,nem pazarlom ilyesmire,űgyhogy ha csak ennyit tudsz írni, inkább ne írj semmit,köszi.


2016. ápr. 28. 08:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia! "Az alábbi üzenetet kaptam" - oké, de nem maradt ki valami a kérdésed leírásakor? Milyen üzenetet kaptál attól a szolgáltatótól?
2016. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
mi az üzenet? egyébként az ügyfélszolgálat hívása nem kerül pénzbe, meg azt se hogy besétálj egy telekom üzletbe...
2016. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Bocs közben lefagyott a gép,mielőtt beirzam.


A(9 jegyű szám)azonosító a szolgáltatás leszerelése elindult

Eszközeit az sms bbemutatásával 8 napon belül feladhatja ingyenes csomagkent a postan

2016. ápr. 28. 08:26
 4/16 anonim ***** válasza:
Kiegészítem a 2. hozzászólást. Nem mindenképpen ingyenes az ügyfélszolgálatuk hívása, csak bizonyos feltételek esetén - tudtommal.
2016. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kérlek, egy kis hátteret írj. Pl.: kapcsolatban vagy egyáltalán az említett szolgáltatóval? Amiatt kérdezem, mert nekem például úgy küldözgettek leveleket, hogy nem is vettem igénybe a szolgáltatásaikat, nem voltam velük szerződésben!
2016. ápr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Telorol potyogtem,bocsi.

Utolsó,pont az ilyenek miatt irtam amit irtam,kar volt válaszolni..

Nem nem sétálokbe.nem mindenki nagyvárosban lakik .

2016. ápr. 28. 08:28
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt nem én írtam. De gondolom, hogy nem nekem szólt, amit írtál.
2016. ápr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

[link]

"Hívd ügyfélszolgálati telefonszámainkat az év bármely napján, 0-24 óráig a Telekom magyarországi mobilhálózatából díjmentesen."

2016. ápr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Gondolom, hogy telefonról kicsit lassabban tudsz írni.


Nem neked szólt a szolgáltató üzenete?


Nekem is volt olyan, másik szolgáltatónál, hogy olyan üzenet jött pl, hogy vásároltam - pedig nem is vásároltam semmit. (Az mondjuk a Vodafone-tól jött, de szoktak tévedni.)

2016. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, a Telekom hálózatból díjmentes a hívásuk.
2016. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!