Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefonra van szükségem,...

Új telefonra van szükségem, de még nem találtam meg a megfelelőt. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Haldoklik a régi mobilom, sürgősen kellene egy másik helyette, de nem tudom, milyet vegyek.

Ami fontos:

- Dual SIM

- jó minőségű kamera (fényképezőgép helyett is szeretném használni)

- bármilyen headsettel működjön (mostani telefonom csak a hozzá mellékelt headsettel működött normálisan, de az 2-3 év alatt tönkrement, és bármilyen másik headsettel próbálkoztam, rossz a hang, miközben ugyanaz a headset pl. laptopon hibátlanul működik)

- max. 200-250 euró

- minél kisebb legyen maga a telefon, max. 130-140mm, de erről le tudok mondani, ha nagyon muszáj


Először ezt néztem ki: [link]

De sajnos sehol nem találtam Dual SIM változatban, pedig az fontos lenne.

Gsmarena.com keresőjével már próbálkoztam, de a legtöbb telefonról, amit kiadott, alig találtam a neten infót.


2016. ápr. 28. 13:10
 1/1 Clara Oswald válasza:

Szia,


Ha nem vagy ellene a kínai mobilokbak, akkor egy Huawei Honor 6 DUAL szerintem jó választás lenne. Vagy néz meg a következő márkákat:

Wiko

Xiaomi (brutál jó telefonjaik vannak és csak jót tudok mondani róluk, páromnak ilyen van egy Mi3-mas, a SIM csere macera, de amúgy pöpec!)

Zopo - jön föl,mint a talajvíz!

Vagy egyéb ilyen jellegű mobilok.

Javaslom,hogy olvass el sok értékelést az ilyen telókról, mielőtt megveszed. Ajánlom figyelmedbe a

[link]

Oldalát!


Jó böngészgetést!

2016. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!