Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni NokiaN95-t?

Megéri venni NokiaN95-t?

Figyelt kérdés
Ha igen/nem miért?
2008. szept. 23. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
[link] Olvasd el ezt a cikket. Te tudod, hogy mit vársz el egy telefontól.
2008. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
annyiért már nem telefont veszel hanem egy "életstílust", szóval lesz olyan aki ugy gondolja hogy igen te megteheted! de szerintem feleslegesek a drága telefonok, a haverom is vett n73-at és 2 hét múlva egy cigány banda elvette tőle!
2008. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
előző hsz-hez: nekem iphone 3g-m van :)
2008. szept. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudásra nem rossz kis teló, de az akksija állítólag katasztrofális, és az áráért is kapsz egy jó érintőkijelzős, Windows Mobile-t futtató HTC PDA-telót.
2008. szept. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha jol tudom az navigátor telefon. ha sokat autozol neked való telefon , nem kel külön gpst veni:)
2008. nov. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenem van.Szerintem NAGYON MEGÉRI.Most is erről netezek,wifivel.van,hogy nem wifivel netezek,hanem fizetős nettel,az is nagyon gyors.

Az akksija.Hmm.Hát azért nem katasztrófális.Ha nem nyomogatod egész nap akkor kb 3 naponként kell tölteni.Bár igaz,hogy amikor nyaralásnál egész nap ezzel fotóztam,nagyon sokat (!!),minden este tölteni kellett.

2009. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Udv gyerekek! En is ilyen telcsit vennek 6 honapot volt hasznalva, dobozosan 30 000 huf-ert. nem tudom, kisse gyanusan olcsonak tunik, mert ujjat kb. 100 000 huf ert lehetne venni a Nokiatol kartyafuggetlenkent..... Remelem megeri, gondoltam, hogy ujat veszek, de pofatlanul draganak talalom, eddig nem vettem hasznalt telefonoket elvbol, de igy ugy tunik megeri. Van valakinek tapasztalata?

THX.

2009. nov. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm hiddel nekem is ilyenem van és szendvedek:((((((
2010. jún. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!