Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Iphone...

Mi a véleményetek az Iphone SE-ről?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egy telefont, és nem tudom eldönteni, hogy az iphone SE vagy az iphone 5s legyen amelyiket megveszem.

2016. ápr. 30. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
SE mert újabb
2016. ápr. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen SE. Nagyjából ugyan az a hardware mint a 6s, másabb design.
2016. ápr. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szia, nekem kedden vagy szerdán érkezik meg a telefon! ha gondolod irj majd rám hogy milyen ! Nekem előtte sima 5-öm volt! :)
2016. ápr. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

előző vagyok , Youtubon nézegess videókat illetve mobilarénán eléggé kielemzik az SE-t

https://www.youtube.com/watch?v=6HLz89MLw0E

[link]

2016. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Igazaból azt nézd szerinted mi a fontos

kb egytized mp el gyorsabb az SE

30% al tovább bírja az akksija

12 mp es kamera

Jelenlegi legjobb proci

Az 5s-t nagyon sokan szeretik egyik legjobb én azt hallottam... Viszont szerintem most ezt a készüléket ami szintén 4 hüvelykes , nagyon sokan fogják szeretni :)De te mérlegelj számodra mi a fontos. Azt hallottam nem éri meg 16gigásat venni belőle a 4k-s videó és a live photo miatt ... viszont én azt vettem.. és hét nem kötelező azt a 4k-t mindig be kapcsolni

Meg nekem nem is sok alkalmazásom van,játszani nem is szoktam sose. Inkább számomra a fényképezőgép,gyorsaság,jobb akksi ezek voltak a főbb szempontok.

Remélem segitettem.

2016. ápr. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen:) nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)
2016. ápr. 30. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!