Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem észleli ha...

A telefonom nem észleli ha megnyomom a képernyöt. Mért van ez? (érintőképernyős)

Figyelt kérdés
Mindig ezt csinálta megcsavartam párszor és müködött.De mostmár 1-2 hete nem müködik rajta semmi.

2016. ápr. 30. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy csavartad meg? (bocs de nem nagyon értem :D ) Régi a telefon?
2016. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Budwa ***** válasza:
semmi, tönkre ment az érintő képernyő. Csere. Ennyi. vidd el szervízbe és kijavítják jó pénzért. Persze, ha valami értéktelen olcsó telefon, akkor nem érdemes javíttatni, mert többe kerül a javítás, mint a telefon értéke.
2016. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez egy Sony Xperia SP az hogy hogy csavartam meg mint pld a szivacsot két kézzel.
2016. ápr. 30. 20:57
 4/4 Yolomaster válasza:
Okostelok kijelzojeben mindig sok reteg van. Van az erintesi panel ami neked rossz. Van az lcd amin a kepet latod meg van a kulso uveg (ami legtobbszor torik). Vidd el a szervizbe es kerdezd meg az erintopanelt mennyiert cserelnek. Legtobbszor ez uj telot jelent mert sokert cserelnek akarmit a kijelzoben. Proba szerencse ;)
2016. ápr. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!