Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Microsoft telefonok jók?

A Microsoft telefonok jók?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék a régi helyett, és nekem a microsoftok nagyon tetszenek. De sokan azt mondják, hogy rossz, meg lehet rá letölteni sok mindent...Ez igaz?

2016. máj. 1. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kik mondják hogy rossz? Használtak azok az emberek már Lumia telefont életükben?


Én már egy 7-8 hónapja használom, és nagyon szeretem.


Előnyei:

- Iszonyatosan stabil. 8 hónap alatt 6 alkalommal fagyott le, ebből egy alkalom volt, amikor akksit kellett kiszedni. A többi 6 esetében 5 alkalmazás megnyitva, és minden ment a háttérben. 5 másodperc elteltével hozta az eredményeket, azóta különösképpen nem fagyott le.

- A menüje érdekes, és könnyen állítható.

- Átlátható a rendszer! Nem lehet benne eltévedni, maximum nem megtalálni bizonyos dolgokat.

- A Lumia okostelefonosok 15 GB ajándék tárhelyet kapnak.


Hátrány

- érdekes hibák összessége. Például nekem némelyik fotót, elforgatva menti le. Nem tudom miért...

- Lezárva a telefon a hangerőt nem tudom emelni. Megnyomom a zár gombját felvillan a képernyő (de még nem oldom fel), és ha így nyomom, akkor már engedi a változtatást.

- Valamelyik reggel a hangszórója recsegett mint állat. Újraindítás után jó volt....


- Legérdekesebb problémát 1 hete tapasztaltam. Zenehallgatás közben nem tudtam hangerőt állítani. Még feloldva sem!!! Zenét váltottam, majd utána vissza amelyiken voltam, és már engedte!


Ezek mind ilyen nagyon apró és kellemetlen hibák, cserébe sose fagy le, és az akksija is kibír 2 napot átlagos használat mellett


(Lumia 730 tulajdonos)

2016. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Sokat segítettél vele :)

A neten olvastam arról, hogy nem olyan jók... Viszont használótól még nem hallottam véleményt

2016. máj. 1. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Továbbá az értesítéseket viberen, messengeren elfelejtheted, meg nagyon kevés alkalmazás van rá. Egy lumia 640 tulaj.
2016. máj. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, neked valami nagyon nem jó, mert én mindig kapok értesítéseket. Beállításokban be kell állítani, hogy mely alkalmazások futhatnak a háttérben. Ha a messengert engedélyezed, akkor kapni fogsz értesítéseket.
2016. máj. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy sokkal kevesebb rá az alkalmazás, mint Androidra vagy iOS-re, de ezen folyamatosan javítanak.

Nekem van egy 640-em július óta, nem fagyott még le. Egyetlen alkalommal volt fura, mikor kiírta a kameránál, hogy nem tudja olyan gyorsan menteni a videót, mint amennyire kellene. Kiléptem és vissza, és utána helyreállt. Ezek kívül semmilyen fura dolga nem volt még. Az általam használt alkalmazások mind megvannak WP-re is, szóval nem hiányolok különösebben semmit.

Szóval én nem mondanám rá azt, hogy rossz, sőt... Nagyon sajnálom, hogy kevesebb rá az igény, mert lehetne olyan népszerű, mint az Android, ha rendesen felkarolnák.

2016. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4es időnként jön is, tehát be van állítva, de nem én vagyok az egyedüli akinek külön világot él, meg én egyáltalán nem használok messengert, erről mások panaszkodtak. Nálam a viber csinálja ezt. Hát eléggé el van maradva a többiektől a wp, a wp 10 meg egy bughalmaz. Mindenkinek elmondom a negatívumait, nehogy aztán csalódjon.
2016. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 15 GB ingyenes helyet lecsokentettek 5 GB ra... Megne vedd nekem kb 8 hónapja van lumiam folyton lefagy laggol elromlot a bekapcsolo gombja ugykehet bekapcsolni ha töltőre dugom sokszor csinal olyat hogy magától kikapcsol olyan is volt hogy nem tudtam felvenni a hívást a böngészőből folyton kidob egyszer elkékukt az egesz képernyő elkezdet isze visza rezegni azt kikapcsolt a menű átláthataltan szemelyre szabni se nagyon lehet ahhoz is számítógép kell hogy egy csengő hangot ra legesen rakni.Alkalmazas alig van ra a Facebook,mesenger egy kalap f0s még telefonálni se lehet rajta folyton kidobal a mesenger ( erre masok is panaszkodnak) rengeteg olyan app ban ami csak androidra van anyámnak apámnak is lumiaja van okos utaljak. Szoval szerintem nem jok :)
2016. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kedve utolsó: Az 5GB-ra csökkentés igaz, de alapból 15-ről indulnak a lumiasok. Nekem még nem csökkent le, de hallottam, hogy visszavonták és aki akarja az megtarthatja a 15 GB-os tárhelyet. Nekem minden rendben van vele. Menüje átlátható számomra. Beállításoknál nincs betűrendbe téve, az nekem egy kicsit zavaró, de elvileg csak 730-nál van így meg 735-nél. Többinél már ok. Csengőhang beállításához elég egy alkalmazás, a ringtone maker. Könnyebb azzal, mint pc-vel elhiheted, és meg lehet benne vágni, hogy a zene melyik része legyen a csengőhangod.


Nem kell teletenni mindennel, és akkor nem lesz baj. Én is teleraktam mindenfélével, amikor megvettem, hát merült is rendesen, meg össze is omlott párszor. Leszedtem róla a fél gigás játékokat és azóta szépen fut. Középiskolai diákként én nagyon szeretem, és nem hiányzik semmi. Office legyen+2-3 játék, skype face, messenger és annyi. Nekem nem bugos a messenger érdekes módon. Gépet összekötöttem a felhővel, suliban is az órákon felhőbe mentek, és hazafelé a buszon már tudom tanulni az anyagot.

2016. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor keresd meg a mesengert az áruházban es olvasd el a velemenyeket rola ...
2016. máj. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!