Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Vodafone nálunk is függetlenít?

A Vodafone nálunk is függetlenít?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam, hogy az Egyesült Királyságban és Ausztráliában teljesen ingyenesen függetleníthetsz egy Vodafonos telefont, ha 12 hónapig előfizető voltál... Én már három éve náluk vagyok, de a telefon, amit ennek az elején vettem, eléggé régi, de kell egy családtagnak... Itt jön a probléma: Ő Telenoros és a telefon nem kártyafüggetlen. Magyarországon is ingyen függetlenít a Vodafone? A T-Mobile már egyszer közölte velünk, hogy ők nem, de a Vodafone AU és UK oldala most felvetette bennem ezt a kérdést.

2016. máj. 1. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, de pénzért
2016. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fogják ingyen függetleníteni
2016. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm... Pénzért is lehet róla szó, bár maga az eszköz érhet 5000Ft-ot. Van tapasztalat, hogy mennyibe kerül nagyjából? Ha meg modellenként eltérő, akkor egy Xperia Tipoért (nem Dual) mennyit kérnének? Nem lenne szerencsés többet fizetni a függetlenítésért, mint a telefon ára...
2016. máj. 1. 11:15
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Eleve nem szerencsés olyan telefont venni ami függő.
2016. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es válaszolónál a pont. 5000Ft-os telót szerintem felesleges már függetleniteni.
2016. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!