Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szerviz megjavítaná szerinte...

A szerviz megjavítaná szerintetek? (Cordon electronics)

Figyelt kérdés

Szóval van egy Xperia M2-m, és a kijelzőjén van egy ilyen folt: (Nem tudom enyém folyadéktól van-e, nem hiszem)

https://www.youtube.com/watch?v=HiXwmX-K5QI

Egyszer már cseréltek rajta kijelzőt a Cordonba, mert hibásan kaptam alapból, azután lett ilyen, de kb 3 hónap szervizelés után már nem küldtem vissza még egyszer, mert úgy voltam annyit nem ér meg.


Engem nem zavart, kisebb mint a videón van, de most el akartam adni, és nem vették meg már ketten, emiatt.

Ha beküldöm a szervizbe, megcsinálják?


Szerintetek megcsinálják vagy fölös 1 hónapos kiesés lenne?


2016. máj. 2. 17:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Csináltam egy képet.

[link]


Élőben sokkal jobban látszik, még a kissebb is, de talán a nagyobb a képen is látszik.

2016. máj. 2. 17:23
 2/4 A kérdező kommentje:

Utánanéztem, elvileg ez pixelhiba, mert fehér tft kijelzőn nem fekete, hanem fehér a pixelhiba.


Módosítom a kérdésemet, szóval ha pixelhibás, de eltelt már 1 év, (gari 2 év) akkor javítják?

2016. máj. 2. 17:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. De a videon levo paca az egy beázott telo.
2016. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem pixelhibanak hivjak, hanem hattervilagitasnak, a kikelzo alatti folia vagy nyomas vagy viz miatt serul.
2016. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!