Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s plus vagy samsung...

Zsola Pro kérdése:

Iphone 6s plus vagy samsung galaxy s7 edge?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Válaszút elé érkeztem segítsetek.

Iphone 6s plust vagy samsung galaxy s7 edget vegyek?

Soha nem volt iphone telefonom. 10 éve samsung telefonom van.pluszba félek az apple zárt rendszerétől. Kérlek titeket, hogy gyözzetek meg melyiket lenne érdemesebb megvenni.

Köszönöm. :)



2016. máj. 4. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A két telefon közel ugyanazt tudja, a gyorsaságuk kielégítő, a kamerájuk szuper, anyaghasználat sem utolsó. A specifikációit az interneten nézd meg!

Itt inkább az Android-iOS harcáról van szó. Android: testreszabhatóbb, sokoldalúbb

iOS: egyszerűbb, zártabb.

Amelyiknek jobban tetszik a rendszere, meg maga a kinézete.

Én a Samsungot venném, de ez csak az én véleményem.

Árakkal nem vagyok tisztában, de szerintem érdemes még egy hónapot várni legalább a vásárlással.

2016. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen S7-et: vizallo,bovitheto,legjobb mobilos kamera,villam gyors stb... Iphonet szerintem meg bannad,elegge korlatozott a tudasa...
2016. máj. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!