Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy telefont és letilto...

Vettem egy telefont és letiltották?

Figyelt kérdés
Vettem két hónapja egy Samsung Galaxy s6-os telefont. Két napja letiltották, számla nem fizetés miatt. Sajnos adásvételit, meg semmit nem írtunk. Mit tehetek?
2016. máj. 4. 20:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, idiota voltál hogy igy megvetted...

Egy csomó kérdés van erről igy jártál ha nem tajekozodtal

2016. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Feljelentés sem ér semmit?
2016. máj. 4. 20:32
 3/20 anonim ***** válasza:

Leszarjak a rendőrök is... Szerinted hány bejelentés érkezik hozzájuk?

A mai világban amikor mar elég sok precedens volt mem tudom hogy lehet ennyire felelőtlen valaki

2016. máj. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

bocsi hogy beszolok, de nem ertem ki mit tiltott le, valaki megmagyarazna?

a szolgaltato bele tud buheralni a telefonod menujebe ?

2016. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azért tiltották le,mert az előző tulajnak volt hátraléka/részlete.Kérdező meg megvette úgy hogy kifizette az árát,de papírt nem írtak róla,hogy az övé lenne.A tulaj pedig bezsebelte ugye a pénzt,és fizetni meg nem fizeti a részleteket/számlát.
2016. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen és most itt vagyok egy letiltott telóval. Beszéltem egy ismerőssel, aki azt tanácsolta hogy cseréltessek imei számot.
2016. máj. 4. 21:32
 7/20 anonim ***** válasza:
Persze csereltess csak azért te ülsz majd illetve elég kevés az esélye hogy sikerül
2016. máj. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Sikerül az,ha megfelelő helyre viszi...
2016. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem is tudom hogyan csináltok ilyet...

Venni valamit ami papíron másé..

Az eladónak is kockázatos,mert ha te például felhívod a rendőröket valami habi szöveggel,akkor őt fogják megtalálni,nem pedig téged,mivel a telefon az ő nevén van.

Neked meg azért kockázatos,mert ha a tulaj bemegy a rendőrségre hogy ellopták a telefonját,te sehogy nem fogod tudni igazolni,hogy az a tiéd,megvetted,és nem loptad..

Soha nem értettem az ilyet. Amúgy meg az imei számot be kell regisztráltatni,hogy használni tudd a készüléket...

2016. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kockázatos az imei csere, csak már nem tudom mit csináljak. Mindenki akit kérdeztem azt mondta, hogy hiába jelentem fel, nem érek semmit, esetleg pereskedhetek évekig.
2016. máj. 4. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!