Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S7 Edgen az ujjlenyomat zár...

S7 Edgen az ujjlenyomat zár biztonsági PIN-jét elfelejtettem és nem lehetne valahogy hard reset nélkül kiszedni a kis huncutot?

Figyelt kérdés
2016. máj. 4. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Még hard resettel sem...
2016. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Lehet én értek félre valamit (vagy nem tudok) de minek a pin, hogyha az ujjlenyomatod szó szerint mindíg kéznél van?
2016. máj. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Norbi658441 ***** válasza:
81%
Add vissza a telefont a tulajdonosának,és ő majd feloldja...
2016. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Nem kéne lopkodni. Az a helyzet. Add vissza a tualjnak.

Tudjuk, hogy koptad, mert mé csak nem rég jelent meg a telefon itthon. Ilyen hamar lehetetlen lenne elfelejteni. Amúgy meg tényleg ? Mindek a pin ha ott az újjad ?

2016. máj. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hat sarcok 1. nem loptam xd 2. azért kellene mert ha valami van és újra kell indítani a telot akkor a képernyő feloldásánal nem fogadja el az ujjlenyomatot csak a PINt es ezert kellene...
2016. máj. 4. 22:14
 6/15 anonim ***** válasza:

1 milyen okból kell újraindítani egy ilyen erős no lagg telefont?

2 "a képernyő feloldásánal nem fogadja el az ujjlenyomatot csak a PIN"

He...?

3 menyj be egy samu szervízbe, mutasd be a számlát, ami igazolja, hogy te vetted, a tiéd, és akkor valahogy megoldják neked...

2016. máj. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen no lagg telefon baratom de ha jön valami frissítes akkor ujra kell indítani.. es amit második pontban irtal igaz en se ertem miert igy van, de sajnos igy van..
2016. máj. 4. 22:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Samu szerviz (egy Samu szervizes)

De egyes GSM ekben az android rendszert feltudjak törni, Csak mondom 😅😉😉 ha mégis lopott lenne oda vinnem :Dd

2016. máj. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Norbi658441 ***** válasza:
56%

"ha valami van és újra kell indítani a telot akkor a képernyő feloldásánal nem fogadja el az ujjlenyomatot csak a PINt"

WHAT???

Szóval most elfogadja az újjlenyomatod és ha újraindítod akkor csak a PIN-t fogja elfogadni??

Akkor most feloldod újlenyomattal belemész a beállításokba,kikeresed a képernyőzár funkciót,ott kéri mégegyszer az újjlenyomatodat és átállítod akármire a képernyőzárat és ekkor egy új tartalékpint be tudsz írni és a régi(mostani) törlődik.

Amennyiben ezzel is nehézségek alakulnak ki esetleg elakadsz,mert nem tudod feloldani,ideje felkeresni a tulajdonost és visszaszolgáltatni a telefont.És még szépen fogalmaztam. :)

2016. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
esku nem lopott ugy talaltam egy kuka melett.. na amugy viccet felre teve nem lopott nyugi van skacok don't call the police szepen fizetem a kis torlesztot stb stb es köszönöm a segítséget
2016. máj. 4. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!