Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megvegyem az Iphone SE-t?

Megvegyem az Iphone SE-t?

Figyelt kérdés
170 ezer forintom van, igazából vágyam egy Iphone, de nem tudom megéri-e azt a 150-160 ezret? Ti mit tennétek a helyembe? Megvennétek az Iphone-t, vagy vennétek egy olcsóbb droidost 60-70k-ért, s ami marad mondjuk asztali gépre költenétek? Ti mit tennétek?
2016. máj. 5. 02:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt. 18/F, s diák melóból összegyűjtött pénz.
2016. máj. 5. 02:58
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ez minden pénzem én nem raknám az egészet egy telefonba, akkor se ha iphone, pedig nekem is az van, nem az a baj...
2016. máj. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Iphone igazabol csak a 64GB-os a jo, a 16-ossal hamar gondban leszel, szoval 198000-rel számolj.

Ahogy már mondgák, én sem tenném az öszzes pénzem egy telóba, hacsak nincs esély gyorsan további pénzt szerezni. Viszont ha tudnám hogy pár hónap alatt keresek megint ugyanannyi pénzt akkor csakis iphone-t vennék, nem olcso androidot.

2016. máj. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Minden pénzedet ne költsd el telefonra. Nagyon csábító, de hidd el nem éri meg, hogy az összes pénzedet egy telefonért odaadd.

Ha megfelel neked az android is, inkább vegyél 60 ezerért és bőven marad pénzed másra is.

2016. máj. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, hogy ha nem vagytok eleresztve ne iphonera koltsd minden pénzed. De ha minden álmod és ugyerzed nem bánnám meg és nem leszel megszorulva vedd meg. Viszont én is se-t szerettem volna de végül 5s-t vettem újat. Az se gyorsabb de ennyi kinézete ugyanaz az pőrén asszír és az újdonságai ugyanaz és most lement az ara az se miatt. Én nem bántam meg
2016. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok autokorrekt be zavart szóval a szoftveres tulajdonságai ugyanazok ios9 megy mindkettőn
2016. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!