Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Venni szertnék egy új táblagép...

Venni szertnék egy új táblagépet. Megéri az alábbit megvenni?

Figyelt kérdés
Egy Asus ZenPad 8.0 Z380C. 2 Gb ram, 1,2 GHz Intel Quad Core Processzor, 16 Gb belső tárhely. Szerintetek? Valahol hallottam, hogy hibásak de nem tudom miért.

2016. máj. 10. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvass róluk teszteket, felhasználói véleményeket, elsősorban angol nyelvű oldalakon (review). Azt válaszd ki, amivel a legtöbben elégedettek. Nekem a Lenovo hasonló speckójú táblája van, nagyon beleszerettem, ahogy a kistestvére is jól teljesített.
2016. máj. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dell, vagy Lenovoban (esetleg HP) érdemes gondolkodnod. Acer, Asus a legpocsékabbak közé sorolandók. Nagy százalék a meghibásodás. Aztán járhatod a szervizeket.
2016. máj. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
És gyakorlatban a 2GB RAM kicsit kevés. 4GB az arany középút. A HDD manapság nem annyira megatározó.
2016. máj. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Táblában 4 GB a középút? Akkor marhára le vagyok maradva.
2016. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2, #3

Ez nem laptop, hanem TABLET, TÁBLAGÉP!!

2016. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek! Nézegettem Lenovokat is azok is tetszettek de az Asusnak a külleme és a felhasználó felülete szebb szerintem azért gondolkodtam egy zenpadban. Még egyszer köszönöm! :)
2016. máj. 10. 10:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Annak is járj utána, hogy lesz -e terméktámogatás később és várhatóan meddig, jönnek -e új gyári szoftverek. Persze ha egyedi rendszerben és rootolásban gondolkozol akkor mindegy.
2016. máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Android rendszerű eszközökhöz alapvetően 2-3GB memória elég kell legyen, ugyanis a legújabb referenciaeszközök (Nexus 5X és 6P) is ilyen kapacitással rendelkeznek, ami azt is jelenti, hogy 3 évig nem is fog kevéssé válni.

Viszont ezeken tiszta, jól optimalizált rendszer fut, amit erről az Asus tabletről nem mondható el.

Tehát szvsz érdemes kompenzálásként felülbiztosítani, azaz olyan tabletet választani ami 3-4GB memóriával rendelkezik.

2016. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak az a gond, hogy annyival már dupla az ára egy olyan gépnek amit úgyis lecserélne 2-3 év múlva, amikor már nem a RAM lesz a probléma, hanem mondjuk a terméktámogatás vagy egyéb hardver, értsd elavul. Addigra a 4 GB már a húszezres tabletekben lesz széria, tehát nem érdemes beruházni egy fejleszthetetlen gépbe. 2GB bőven elég, főleg mobileszköznél, és a kérdező sem írta hogy mire használná, sanszos hogy max net és pár népszerű app és játék a cél.
2016. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!