Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a tapasztalatotok az 50-es...

Mi a tapasztalatotok az 50-es végű Microsoft Lumia telefonokkal? Lehetőleg nemrég vásárolttal kapcsolatban kérdezek

Figyelt kérdés
5x volt már szervizben a telefonom, és most már nagyon ragaszkodni fogok a cseréhez, mert még mindig nem jó. Most is Lumiám van. Azt mondták a Telenorban, hogy ha jóváhagyják a cserét, lehetőleg ne ragaszkodjak ismét Window Phone-hoz, mert az 50-es végű széria mind hibás, nem találják a hiba forrását és csak olyat tudnának adni cserébe.

2016. máj. 12. 19:44
 1/7 Ghost135 válasza:
Helló! Nekem lumia 950XL-em van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve!! Mondjon ki mit akar az 50-es lumia telefonokról szerintem szuperek!!! A mostani frissítésekkel meg már stabil és megbízható rendszerek!! Szerintem jó választások!!!
2016. máj. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A páromnak 650-ese van és tökéletesen működik. Azon kívül, hogy az anyaghasználata miatt nem olyan strapabíró az ütésekkel/ejtésekkel szemben, semmi problémával nem találkoztunk. Nekünk bevált, bár nem mindenkinek tetszhet ugyanaz. Remélem segítettem :)
2016. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
örülök, hogy kapásból 2 pozitív választ kaptam :) nekem csak egy 535-ösöm van, és a hibáitól függetlenül is megszerettem ezt a rendszert. bár kezdek arra gyanakodni, hogy én vagyok rossz hatással a telefonokra :D
2016. máj. 13. 22:16
 4/7 anonim válasza:
Milyen hibával küldted be 5x a készüléket ha szabad kérdeznem?:)
2016. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
egyrészt nagyon hamar lemerült, napi 2x töltöttem, pedig nem igen használtam. másrészt bármit csináltam, forrósodott. lőttem pár képet, zenét hallgattam 10 percig, forrósodott
2016. máj. 19. 18:21
 6/7 anonim válasza:
És sikerült megoldani a problémát?
2016. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem úgy tűnik :/
2016. máj. 22. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!