Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Iphone?

Samsung vagy Iphone?

Figyelt kérdés

Mind a kettőnél kinéztem egy telefont: Samsung galaxy A5 2016 és Iphone SE

nem zavarna hogy kicsi az iphone az A5 se a nagysága miatt kéne.

Szerintetek melyik éri meg jobban? (ha egyértelmű a válasz bocsi de elég sötét vagyok ilyen dolgokba)

Aminek kéne hogy megfeleljen:

Jó aku

jó kamera (mind2)

Ne faggyon/laggoljon

Sok tárhely

Mindenki válaszát szivesen várom de kérlek ne veszekedjetek mindenki a saját véleményét írja

Köszi :)



2016. máj. 13. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
iPhone SE
2016. máj. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi :)

am nyugottan írhattok érveket is

2016. máj. 13. 16:27
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

iPhone SE 64Gb-ot ajanlom


hogy miert? mert iOS, nem lehet osszahasonlitani a lefagyos androiddal. Na meg az Apple hardware-t sem lehet osszehasonlitani a koreai szarszung minoseggel.

2016. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Alex Fly ***** válasza:
Leginkább a két gyártó közül egyik sem...
2016. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2016. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát

#2 Te milyet ajánlanál? (kíváncsi vagyok :))

Kínait nem szeretnék hiába jó teló (legalább is elvileg)

windos phon-t nem szeretem nem nekem való lg nem jön be úgy mint a huawei szóval ez a kettő maradt (kb)

És ezt nem bunkóságból írtam le hanem ez egy tény :D

2016. máj. 13. 18:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért az iPhone SE drágább mint az A5 2016. Viszont az A5 2016 hardvere elég középkategóriát képviseli, de az ára inkább a felső kategóriás készülékeket idézi. Szóval vagy iPhone SE-t vegyél vagy az A5 2016 árán egy másik droidos telefont pl. LG G4, Nexus 5x, Xiaomi Mi4, Mi5, olcsóbban egy Redmi note 3 pro, de lehet hogy Samsung fronton egy Galaxy S5 is beleférne még.
2016. máj. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Amúgy még az Iphon SE az amiért kiadnék ennyi pénzt (ez lenne az első IOS-es telóm de a családban van már iphone szóval nem ugranék bele a mály vízbe)

Van valakinek tapasztalata IOS-sel? szívesen fogadnám őket :)

2016. máj. 14. 11:09
 9/12 anonim válasza:

Sony! az minőségit gyárt olcsóbban mint a konkurencia. Az Apple termékéknél pedig tényleg csak a márkát fizeted meg hogy menőzhess vele. Azt amit az apple gyárt azt vagy 3x annyiért adják el arról nem is beszélve hogy az operációs rendszer egy sz*r. Az android sokkal jobban kezelhető mint az ios és ha androidos vagy és iphonera váltanál akkor ezekre lennél leginkább figyelmes: Mi ez a sz*r görgetés? Mi ez a widget nélküli sz*r menü? Mik ezek a sz*r lekerekített ikonok? Mi ez a sz*r értesítéskezelés? stb...


Bocs a hosszú válasz miatt. Am ha a 2 között akarsz választani akk egyértelműen Samsung, de a Sony mellett még a Nexust is javaslom.


(tárhelyre kitérve az iphonenél nem bővíthető szóval ott mindig csak a drága "éri meg")

2016. máj. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2016. máj. 14. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!