Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés
Édesapámnak vennék okostelefont 60-80ezer forintos árkategóriában Huawei p8 és Xiaomi note 2-őt néztem eddig ti mit ajánlotok?

2016. máj. 13. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi Note 3 Pro eustockon 75 ezer. Arra figyelj, hogyha rendeled, a megjegyzéseknél írd bele, hogy Global ROMmal kell! (csakha az édesapád tud angolul vagy németül. Ha nem, írd meg, akkor majd keresek más telót)
2016. máj. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nézz szét a Tinydeal-on. 40-50 ért már nagyon tökéleteseket lehet kapni. Ezek tudják a magyar nyelvet is.
2016. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak ha Tinyidealon vesz mobilt, aztán az elromlik (ismerjük a noname kínai minőséget) hova viszi gariztatni?
2016. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló sajnos nem tud angolul megköszönném ha segítenél nekem Lg G4 van de szerintem az fölösleges lenne neki viszont azt szeretném hogy első ilyen telefonjával jó tapasztalatai legyenek. Köszi előre is!


Második köszönöm majd körülnézek!

2016. máj. 13. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Xiaomi redmi note 3 pro tényleg jó lenne és magyar nyelvvel is elérhető.
2016. máj. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!