Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telós Facebookon igaz, hogy...

Telós Facebookon igaz, hogy kapnak értesítést az emberek, ha egy személy, aki nem ismerőse ír neki?

Figyelt kérdés
Ha valakinek írsz üzenetet, aki nem ismerősöd, akkor az az egyéb mappába kerül, amit úgy se néz senki, mert nem kap értesítés, hogy írtak. De hallottam olyat is, hogy a telós facebook app-on külön jelzi neki (nem üzenetként, hanem elvileg valami "engedélykérés" néven). Igaz ez? Régi az okostelefonom, el se indul a facebook, így nem tudom kipróbálni.

2016. máj. 14. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy idegen ir, akkor feldobja az ertesitesek koze, hogy uzenetkuldesi engedelykeresed van, az egyebek vagy az uzenetkuldedi engedelykeresek mappaban. Ezeket az uzeneteket el tudod fogadni vagy utasitani.
2016. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De csak telefonon kap értesítést igaz? Mert gépen én nem kaptam, amikor nekem írtak.
2016. máj. 15. 00:25
 3/4 anonim ***** válasza:
En kaptam mar gepen is. De azt mondanam, hogy 5-bol 3x elmarad az ertesites.. :D Igy en minden nap nezem az uzenetkuldesi engedelykeresek mappat.
2016. máj. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
böngészőből nem jelzi mindig, hogy engedélykérésed van
2016. máj. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!