Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Note 3 telefonomat újraindítot...

Note 3 telefonomat újraindítottam, és azóta nem válaszol. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az újraindítás után csak a samsung felírat ugrik fel,de semmi más. Nem reagál semmire. Próbálkoztam az aksi, sim-kártya kivételével is. Feltettem tölteni, de az sem segít. Kb. 10 perc után a képernyő fekete lesz és megjelenik a fejléc, rajta a szokásos ikonok (idő, wi-fi, akku,hálózat,stb). Ezekre rámentem,de nem reagált.

2016. máj. 15. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Hard reseteld! Nincs más megoldás. :/
2016. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Oltyán Ibolya válasza:
Sajnos nekem is ez van 3 napja.Azt mondták szervizbe elviszik gyári beállítás,de minden fotóm elvesz
2016. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Próbáld meg hogy a hangero es a kikapcsolo gonbot egyszerre nyomod akkor teljesen ujraindul az egesz rendszer. Nekem szokott segiteni. Vagy esetleg gépre radugod es van valami samsung kies es azzal probalsz hackelni vmit.
2016. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!