Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi telefonomon miért...

A Xiaomi telefonomon miért nem működik rendesen a Cocoppa nevű alkalmazás?

Figyelt kérdés
Ez az alkalmazás lényegében egy ikon készítő. Gyakorlatilag egy parancsikont gyárt, amire ha rákattintasz maga az alkalmazás indul. A lényege hogy neked tetsző ikont láthass egy-egy alkalmazás eredeti ikonjánál. Tudom a Miui alapból testreszabhatóvá tette az egész felületét, viszont van egy téma ami számomra megfelelő, de vannak benne ikonok amik mégsem tetszenek. Néhánnyal van bajom. Samsung telefonnál tökéletesen működött, az eredeti alkalmazás mellé tette ki azt a parancsikont, ami szabadon törölhető volt. Ám a Xiaomi Redmi 2 telefonomon nem teszi ki az ikont a főképernyőre, sehol nem jelenik meg. Talán a rommal van a baj, vagy egyszerűen ezen a telefonon ez nem működik?

2016. máj. 15. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
mert egy kinai telefon :) ad el es vegyel valami ertelmesebb telefont
2016. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez a kínai telefon szászor értelmesebb mint néhány másik. :) nincs pénzem Iphone 6S-re, meg Samsung Galaxy s6-ra, ráadásul ez a telefon sem sokkal értelmetlenebb, mint ezek, mégis töredék árán kaptam meg.
2016. máj. 16. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:

#1 Milyen tájékozott vagy ebben a témakörben... :)


Nem hallottam még az alkalmazásról, de szerintem a MIUI Launcher-e nem támogatja. Ha nagyon fontos neked, akkor nézd meg, hogy Google vagy Nova launcherrel működik-e.

2016. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!